دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ساعت ۱۳:۳۹
رئیس ستاد بازسازی شهرستان راز و جرگلان:

۴۰۰ پروژه واحد مسکونی آسیب دیدگان از بارندگی ها پایان کار گرفتند

رئیس ستاد بازسازی شهرستان راز و جرگلان با اشاره به میزان رشد پروژه های بازسازی طی یک سال، عنوان کرد: هم اکنون در بخش راز و غلامان 400 واحد نیز پایان کار گرفته اند.
400 پروژه واحد مسکونی آسیب دیدگان از بارندگی ها پایان کار گرفتند,راز و جرگلان، ستاد بازسازی، آسیب دیدگان از سیل

رئیس ستاد بازسازی راز و غلامان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راز و جرگلان از تشکیل  3 هزار و 14  پرونده بازسازی منازل آسیب دیده از بارندگی های سال گذشته در شهرستان راز و جرگلان خبر داد و گفت: سال گذشته بعد از بارندگی های فروردین ماه به  3 هزار و 14 واحد مسکونی خسارت وارد شد که این تعداد جهت تسهیلات بازسازی به بانک ها معرفی شدند.

وی تصریح کرد: بعد از تخصیص اعتبارات بازسازی و معرفی خسارت دیدگان به بانک ها، مرداد ماه سال 98ستاد بازسازی در شهرستان تشکیل   شد.

براتعلی احمدی با اشاره به میزان رشد پروژه های بازسازی طی یک سال، عنوان کرد: هم اکنون در بخش راز  و غلامان یک هزار و 507  واحد اقدام به بازسازی، یک هزار و 400  واحد مرحله ستون اسکلت، هزار  واحد مرحله سقف و 400 واحد نیز پایان کار گرفته اند.

احمدی گفت: ستاد بازسازی شهرستان با مشارکت بانک های عامل در قالب تسهیلات بازسازی تعمیرات تا سقف 15 میلیون تومان وام تعمیرات برای واحدهای شهری و روستایی، 50 میلیون تومان احداث واحدهای روستایی و تا سقف 15 میلیون تومان وام تامین وسایل و مایحتاج زندگی در قالب وام معیشتی برای هر واحد پرداخت کرده است.

 رئیس ستاد بازسازی راز و غلامان با اشاره هدیه مقام معظم رهبری به خسارت دیدگان، خاطر نشان کرد: تامین سیمان رایگان برای واحدهای احداثی به میزان 16 پاکت 50 کیلویی و واحد های تعمیری در قالب هدیه مقام معظم رهبری نیز اجرایی شده است.
انتهای پیام / امین فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک