چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ساعت ۲۱:۱
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی

تکمیل مجتمع فرهنگی، هنری فاروج ضروری است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، بازدید از مجتمع فرهنگی نیمه تمام شهرستان فاروج گفت: تکمیل مجتمع فرهنگی هنری فاروج ضروری است.
تکمیل مجتمع فرهنگی، هنری فاروج ضروری است,
به گزارش صبح فاروج و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فاروج، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی،در بازدید از مجتمع نیمه تمام شهرستان فاروج گفت: تکمیل مجتمع فرهنگی هنری فاروج ضروری است.

حسین فرخنده با تاکید بر تلاش برای تکمیل این مجتمع فرهنگی هنری خاطرنشان کرد: در صورت تخصیص 100 درصدی اعتبارپیش بینی شده، این پروژه در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 فرخنده با اشاره به دغدغه هنرمندان شهرستان برای کمبود فضای فرهنگی هنری ، عمل به تعهدات پیمانکار را در موعد مقرر خواستار شد.

وی در این بازدید گفت: مجتمع های فرهنگی هنری فضای مناسبی برای هنرمندان است تا با تلاش خلاقانه به ارائه آثار فاخر بپردازند.

در این بازدید، مشکلات و موانع پیش روی پروژه با حضور معاون فرماندار،پیمانکار و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج مورد بررسی قرار گرفت تا به شکل مناسب رفع شود.

عملیات اجرایی پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهرستان فاروج با 1500 متر مربع زمین و 1050 متر مربع زیربنا از سال 94 شروع شده که با توجه به عدم تخصیص اعتبار مناسب تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک