چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۱:۵۲
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری:

پلمپ و کسر سهمیه واحد های نانوایی که بهداشت را رعایت نکنند

رضا قاسم زاده با بیان اینکه بازرسی های ویژه از نانوایی ها انجام می شود، گفت: در صورت عدم رعایت بهداشت در نان وایی ها و کیفیت نامطلوب پخت نان در چارچوب قانونواحدهای متخلف پلمپ و کسر سهمیه خواهند شد.
پلمپ و کسر سهمیه واحد های نانوایی که بهداشت را رعایت نکنند,

به گزارش صبح فاروج، رضا قاسم زاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در جلسه کارگروه آرد، نان شهرستان فاروج اظهار داشت: باتوجه به این که بهداشت اولویت اول در صنف نانوایی‌ها است، مقرر شد بازرسی های دوره‌ای که در سطح شهرستان با حضور شبکه بهداشت، صنعت و معدن، اتحادیه و بازرسان شرکت غله بصورت ویژه انجام شود.

وی افزود: در این بازرسی ها بناست تا هم بررسی سهمیه و هم بررسی کیفیت نان و مقدار سهمیه بندی که به تناسب جمعیت در نظر گرفته شده و کیفیت پخت نان مورد بررسی و بازرسی قرارگیرد.

قاسم زاده اظهار داشت: در صورتی که هر واحد نانوایی اصول بهداشتی را رعایت نکند و یا از کیفیت نان مناسبی برخوردار نباشد، برابر ضوابطی که در کارگروه تصویب شده مشمول پلمپ و کسر سهمیه خواهند شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همچنین در بحث سهمیه نیز با توجه به بازدید دوره ایگفت: نظر به کیفیت و رعایت بهداشت سهمیه نانوایی ها قابل تغییر و تجدید نظراست.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک