یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۸۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۳:۴۸
قهرمان جودوی جوانان آسیا عنوان کرد:

نقش پررنگ حمایت های معنوی در رزمایش مواسات /ورزشکاران با حضور خود در رزمایش فضای همدلی را ایجاد می کنند

حامد رشیدی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مردم بعد از بحران کرونا از لحاظ مالی آسیب دیدند، گفت: اجرای رزمایش مواسات علاوه بر حمایت های مالی، حمایت های معنوی زیادی به همراه دارد.
نقش پررنگ حمایت های معنوی در رزمایش مواسات /ورزشکاران با حضور خود در رزمایش فضای همدلی را ایجاد می کنند ,

حامد رشیدی، عضو تیم ملی جودو و کوراش کشور و قهرمان جوانان جودوی آسیا در گفتگو با خبرنگار عصراترک در رابطه با شور همدلی که در ماه مبارک رمضان ایجاد شده است، اظهار داشت: برگزاری رزمایش کمک مومنانه و مواسات طبق تاکیدات مقام معظم رهبری، با هدف کمک به مردم محروم قطعا علاوه بر حمایت های مادی، باعث ایجاد حمایت های معنوی و همدلی در بین مردم خواهد شد.

وی ادامه داد: از ابتدای آغاز این رزمایش ها ، مجموعه بسیج ورزشکاران استان نیز با همراهی ورزشکاران اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی بین خانواده ها کرده است.

رشیدی با اشاره به اینکه علاوه بر خانواده های محرومین، خانواده های دیگری بعد از شیوع کرونا در کشور و استان از لحاظ اقتصادی دچار مشکل شدند، افزود: با توجه به اینکه مردم به ورزشکاران اعتماد دارند، قطعا حضور ورزشکاران در کنار سایر اقشاری که سعی دارند بخشی از مشکلات مردم را رفع کنند، می توانند مرحمی بر سختی هایشان باشد.

این عضو تیم ملی جودو و کوراش کشور با اعلام حمایت از رزمایش مواسات خاطرنشان کرد: انشالله با این همدلی که در استان جریان دارد، بتوان بخشی از نیازهای مادی مردم در ماه مبارک رمضان را رفع کرد تا در این ماه دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک