جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۸۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ساعت ۸:۴۶

منتخب تهران:کشور نیاز به احزاب قوی دارد/حضور جوانان برای تصمیم سازی در گام دوم انقلاب ضروری است

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم بر لزوم حمایت از جوانان نخبه انقلابی در گام دوم انقلاب جهت حضور در مراکز تصمیم ساز وتصمیم گیر تاکید کرد.
منتخب تهران:کشور نیاز به احزاب قوی دارد/حضور جوانان برای تصمیم سازی در گام دوم انقلاب ضروری است,
حجت الاسلام سید رضا تقوی در گردهمایی احزاب، گروههای وشخصیت های انقلابی و ولایی که  به میزبانی  جبهه راه نوین برگزار شد، گفت: اصلی ترین سرمایه کشور نیروی انسانی آن می باشد و نیاز کشور به حزب قوی  که ساخت و پرورش نیروهای متخصص در ساختار حزب را انجام دهد امروز بیش از هر زمان دیگری در کشور احساس می شود.
 
منتخب بابل:عزم جدی مجلس آینده برای حل ریشه ای مشکلات فرهنگیان

وی جبهه راه نوین را مصداق بارز یک حزب جوان، انقلابی و متخصص برشمرد و افزود :  این حزب تازه تاسیس مسیر وگفتمان خوبی دارد،  که امیدوارم با نیرو وکادر سازی متخصص ولایی به کشور خدمت کند.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در پاسخ به در خواست نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی و اعضای شورای سیاست گذاری این جبهه برای پذیرش کرسی ریاست مجلس یازدهم اظهار داشت : اگر نمایندگان مجلس یازدهم برای ریاست مجلس یازدهم بر بنده تکلیف کنند قطعا با تمام توان و قدرت حاضر می شوم.

مجید مهدوی رئیس شورای سیاست گذاری جبهه راه نوین در این نشست، گفت : بر اساس بررسی سوابق اجرایی ، تخصص و ولایت مداری منتخبان مردم در مجلس یازدهم جبهه راه نوین حجت الاسلام تقوی را گزینه اصلح برای ریاست مجلس یازدهم میداند.

 رئیس شورای سیاست گذاری حزب جبهه راه نوین اظهار داشت: یکی از عواملی که می تواند به کارآمدی مجلس یازدهم کمک کنند بهره مندی از نظرات و پیشنهادات احزاب در کمیسیون های تخصصی مجلس است.

وی با بیان اینکه شاخصه اصلی توسعه سیاسی در کشور به مشارکت سیاسی احزاب بستگی دارد ، ادامه داد: مشارکتی که خود برخورد از  ابزار های کارآمد و سازمانهای نهادمند باشد.

انتهای پیام/ تسنیم

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک