سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ساعت ۸:۴۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

قدس حرکت سیاسی بین المللی است/ فریاد برعلیه استبداد در خیابان و فضای مجازی یک هدف را دنبال می کند

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی با اشاره به اینکه روز قدس به عنوان یک حرکت سیاسی بین المللی و وحدت بخش مطرح بوده، گفت: باید موضوع انقلاب که مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم است فراموش نشود.
قدس حرکت سیاسی بین المللی است/ فریاد برعلیه استبداد در خیابان و فضای مجازی یک هدف را دنبال می کند,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه شعار اصلی انقلاب اسلامی زنده نگه داشتن یادگارهای امام (ره) است، اظهار کرد: دشمن درصدد کمرنگ کردن شعارهای انقلابی و انتقال نیافتن این شعارها به نسل جدید است.

وی با اشاره به اینکه  یکی از سرچشمه های حکمت، اندیشه امام (ره) بوده ، گفت: تصمیم امام خمینی (ره) در رابطه با روز قدس یک نوع اعتراض بین المللی به استکبار بود که در بهترین ماه خدا به صورت هنرمندانه تمامی مسلمانان جهان را در این راستا متحد کرده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: تمامی مسلمانان جهان با یک فریاد منسجم و هماهنگ علیه ظالمان روز قدس را ماندگار کردند و از همان زمان تاکنون این روز به عنوان یک حرکت سیاسی بین المللی و وحدت بخش مطرح بوده است.

وی با اشاره به اینکه فریاد سردادن بر علیه استبداد و ظالم چه در خیابان چه در فضای مجازی یک هدف را دنبال خواهد کرد، یادآور شد: بعد از شیوع کرونا و محدودیت هایی که در راستای تجمع برای برگزاری برخی مناسبت ها لحاظ شد، باید موضوع انقلاب که مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم است فراموش نشود.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه امام (ره) قرآن شناس بوده است، خاطرنشان کرد: قدس مبنای قرآنی است و ریشه در آیات قرآن دارد.

وی با بیان اینکه شرایط جغرافیایی محدود کننده اندیشه دینی نیست، گفت: قرآن از لحاظ جغرافیایی مسلمانان را تقسیم نکرده است، مرز ما اسلام است هر جا بنده ای گرفتار باشد، باید جهانی بیندیشیم و کوتاهی نکنیم.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک