سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ساعت ۸:۴۱

افزایش خرید محصولات بسته بندی پس از شیوع بیماری کرونا

مدیر غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: خرید محصولات بسته بندی و دارای مجوز غذا و دارو پس از شیوع بیماری کرونا افزایش یافته است.
افزایش خرید محصولات بسته بندی پس از شیوع بیماری کرونا,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، حسن براتی زاده افزود: بیشتر افراد جامعه با شیوع بیماری کرونا به منظور رعایت بهداشت و پیشگیری از بیماری از خرید فله خودداری کرده و به خرید محصولات بسته بندی روی آوردند که امیدواریم پس از شکست بیماری روند خرید افراد به همین ترتیب ادامه یابد.

 براتی زاده اظهار داشت: با توجه به آن که مصرف مواد غذایی فله خطر ابتلا به بیماری ها را افزایش می دهد، خرید آن ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

وی به کاهش خرید محصولات بی نام و نشان اشاره و تاکید کرد: از خرید و استفاده مواد غذایی خام فله و بی نام و نشان که در معرض حرارت قرار نگرفته اند، به شدت پرهیز کنید.

وی فروش محصولات غذایی به شکل مجازی را غیر مجاز اعلام و عنوان کرد: از خرید مواد غذایی و غذاهای آماده که در گروه های مجازی تبلیغ شده و به فروش می رسد به شدت پرهیز کنید.

 براتی زاده خاطرنشان کرد: همه شهروندان می توانند با مشاهده فروش موادغذایی در شرایط غیر بهداشتی با شماره 190 تماس حاصل و مشکل خود را مطرح کنند تا نسبت به مساله مورد نظر پیگیری های لازم انجام شود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک