سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ساعت ۱۵:۱۱
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان  :

۱۰ هزار بازدید از اصناف خراسان شمالی انجام شد

دبیر قرارگاه سلامت و مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: با همراهی بسیجیان خراسان شمالی و بازرسان بهداشتی در راستای اجرای گام دو فاصله گذاری اجتماعی 10 هزار بازدید از اصناف استان انجام شد.
10 هزار بازدید از اصناف خراسان شمالی انجام شد,

عیسی برجی، دبیر قرارگاه سلامت و مسئول بسیج جامعه پزشکی استان در گفتگو با خبرنگارعصر اترک با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای گام دوم فاصله  گذاری اجتماعی ، ۵۰۰ بسیجی در طول یک ماه  بازرسان بهداشتی را جهت آموزش و نظارت  بر اصناف و تاکید بر رعایت موارد بهداشتی همراهی می کردند که در طول این یک ماه در حدود  10 هزار بازدید انجام شد.

برجی ادامه داد: در فاز دوم نظارت سخت گیرانه ای انجام و با  خاطیان و اصنافی که عامدانه  موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند توسط دستگاههای نظارتی برخورد می شود.

وی تصریح کرد: بازگشایی پارک ها و تفرجگاهها ،افزایش نمونه گیری تست کرونا،کاهش حساسیت مردم نسبت به موضوع  و عادی سازی و عدم رعایت بهداشت فردی دلایل افزایش آمار کرونا چند هفته اخیر است.

وی خاطر نشان کرد: تاکید رسانه ها و افراد شاخص استان بر رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  مثل یک ماه قبل باعث کاهش آمار مبتلایان می شود.

برجی همچنین تاکید بر استفاده از ماسک برای تمام افراد جامعه  و جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به مدارس ، دانشگاهها و فروشگاهها و پاساژ ها را بعنوان اصلی ترین راهکار پیشگیری و مقابله با کرونا برشمرد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک