دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ساعت ۲۰:۶
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس؛

روز قدس؛ روز حیات جهان اسلام است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن صدور بیانیه از عموم مردم مومن و روزه دار باب الرضا-گنجینه معرفتها دعوت کرد تا گوش جان بسپارند به بیانات گهر بار ولی امر مسلمین جهان حضرت ا مام خامنه ای مدظله العالی در روز قدس.
روز قدس؛ روز حیات جهان اسلام است,

به گزارش عصراترک،

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس؛ این یادگار گرانمایه و ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی میراث ماندگاری ارزشمندی است که امام راحل عظیم الشأن با نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان؛ نقشه های شوم مثلت شوم استبداد و جرثومه تجاوز و تعدی را نقش برآب کرد و نمادی برای مبارزه با ظلم در دنیا و مایه وحدت بین مسلمین شد.

امسال درحالی به استقبال روز قدس می رویم که در کنار حوادث تلخ و بلیه عالم گیر شاهد طوفان دشمنیها وتوطئه های پیچیده نظام سلطه و تشدید هجمه ها و سیطره اقتاپوسی رژیم منحوس اشغالگر بر نهادهای بین المللی حتی برخی دول متحجر منطقه بوده و از سویی توطئه کثیف و غیر انسانی عادی سازی روابط دولت های اسلامی با این غده سرطانی؛ تراژدی غمبار و اسفناکی از جرم و جنایت نهان و آشکار را در فلسطین مظلوم و غزه ی بی دفاع موجب شده و این مهم زنگ خطری است برای قاطبه مسلمین که این فرموده رهبر عظیم الشأن جهان اسلام باید نصب العین همگان باشد؛ و مسئله فلسطین همواره در رأس مسائل جهان اسلام باشد.

حال که به واسطه وجود این بلیه فراگیر امکان برگزاری راهپیمایی در هیچ نقطه از کشور عزیزمان وجود نداشته لذا این چراغ پرفروغی که همزمان با طلیعه انقلاب عظیم اسلامی توسط معمار کبیر انقلاب روشن شده و دلهای آزادی خواهان و مستضعفین تحت ستم در سراسر عالم را نور امید بخشیده؛ باید تا رهایی کامل قدس شریف و محو رژیم کودک کش اسرائیل همواره روشن بماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن گرامیداشت سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان ؛ دعوت می کند تا همگی گوش جان به بیانات گهر بار رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی که خطاب به مسلمین جهان در ساعت 12 روز جمعه؛ 2/3/139 مصادف با روز قدس از شبکه های ملی و استانی پخش خواهد شد سپرده و با دلهایی مملو از معنویت و جانهایی آکنده از نور ایمان برای سلامتی و تعجیل در آخرین ذخیره و حجت الهی همچنین رفع تمام بلایا دعا کنند.

یادآور می گردد بمنظور فیض همگان از بیانات معظم له؛ هیچ گونه برنامه و تجمعی در روز جمعه دوم خرداد در هیچ نقطه از کشور برگزار نخواهد شد.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

انتهای پیام. /

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک