سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۸۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ساعت ۸:۳۶

دولت بازار را رها کرده/قوه قضائیه برای برخورد با دلالان ورود کند

نماینده مردم سمیرم درمجلس با بیان اینکه دولت ابزارهایی را در اختیار داشت تا جلوی سوء استفاده و رانت سوداگران و دلالان را بگیرد،گفت:اما متاسفانه دولت بازار را رها کرده و امکان برای جولان سوداگران فرام شده است.
دولت بازار را رها کرده/قوه قضائیه برای برخورد با دلالان ورود کند,
 

اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم درمجلس ، با اشاره به آشفتگی در بازار خودرو، اظهار داشت:عده ای  دلال و سوداگر با اقداماتی باعث شده اند که خودرو به درستی به دست مصرف کنند نرسد و همچنین باعث شده اند که قیمت کارخانه ای خودرو بالاتر از بازار باشد که دستگاه های مربوطه باید تلاش کنند با نظارت بیشتر این آشفتگی برطرف شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بازار خودرو متشنج است، افزود:برخی با استفاده از رانت به جای فکر کردن به منافع مردم به دنبال پر کردن جیب خود هستند و اقشار ضعیف با شرایطی که سوداگران به وجود آورده اند، امکان خرید خودرو را ندارند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس با اشاره به اخذ بیش از 6 هزار خودرو توسط یک فرد که اخیرا از سوی قوه قضائیه محکوم شد، ، اظهار داشت:دولت و سازمان های نظارتی باید پیش تر جلوی این کارها را می گرفتند تا شاهد چنین مسائلی نباشیم .

سلیمی با بیان اینکه دولت ابزارهایی را در اختیار داشت تا جلوی سوء استفاده و رانت سوداگران و دلالان را بگیرد، ادامه داد:اما متاسفانه دولت بازار را رها کرده و امکان برای جولان سوداگران فرام شده است.

وی تاکید کرد :دولت باید به گونه ای عمل می کرد که نیازی نباشد تا قوه قضائیه برای کنترل بازار خودرو وارد عمل شود.
از طرفی هم بهتر است تا قوه قضائیه منتظر دولت نماند و در صورت نیاز برای کنترل بازار و مقابله با گرانی خودرو و سایر مایحتاج ضروری مردم، وارد عمل شود.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس تصریح کرد:با تغییراتی که در نحوه ثبت نام و تحویل به موقع خودرو به وجود آمده ، این امید وجود دارد که در قیمت خودرو شاهد تغییراتی باشیم.

انتهای پیام/ تسنیم

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک