شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۸۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ساعت ۱۳:۴
امام جمعه اهل سنت تازه یاب مطرح کرد:

نیروی انتظامی با تحریم های آمریکا، قوی تر خواهد شد

امام جمعه اهل سنت بخش تازه یاب مانه و سملقان گفت: نیروی انتظامی نیز همچون سپاه، پای دفاع از مملکت اسلامی ایستاده است و با وجود تحریم آمریکا، قوی تر از گذشته به حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ، مبارزه با تروریسم و حفظ امنیت داخلی کشور می پردازد.
نیروی انتظامی با تحریم های آمریکا، قوی تر خواهد شد,

آخوند عبدالله خوش نظر، امام جمعه بخش تازه یاب از توابع مانه و سملقان در گفتگو با عصراترک، با اشاره به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکاگفت: آمریکا به زعم خود می خواهد با تحریم نیروی انتظامی، یکی از بازوان حراست از کیان جمهوری اسلامی ایران را فلج کند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با خیال خامی دست به این تحریم مضحک زده است، ادامه داد: ملت و نظام جمهوری اسلامی همیشه پشت نیروی انتظامی بوده و خواهند بود چرا که امنیت کشور مرهون فداکاری های نیروهای نظامی کشور بوده و خواهند بود.

امام جمعه اهل سنت تازه یاب با تاکید بر اینکه آمریکای جنایتکار با این تحریم نمی تواند هیچ ضرری به نیروی انتظامی بزند، گفت: تجربه نشان داده که همواره گزینه تحریم، جمهوری اسلامی را مقاوم تر کرده است.

وی با اشاره به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا در گذشته، افزود: سپاه پس از تحریم شدن عزم خود را برای مبارزه با استکبار جهانی راسخ تر کرده و به توانایی های بیشتری دست یافته است.

خوش نظر در پایان گفت: نیروی انتظامی هم همچون سپاه، پای دفاع از مملکت اسلامی ایستاده است و با تحریم آمریکا، قوی تر از گذشته به حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ، مبارزه با تروریسم و حفظ امنیت داخلی کشور می پردازد.

 

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک