شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ساعت ۸:۵۱

مذاکره‌ای برای دیدار با برزیل نداشتیم/ بازی با اسپانیا قطعی است

رئیس کمیته فوتسال ایران گفت: برای بازی با تیم ملی فوتسال برزیل در مجارستان برنامه‌ای نداشتیم و مذاکره‌ای هم صورت نگرفته است.
مذاکره‌ای برای دیدار با برزیل نداشتیم/ بازی با اسپانیا قطعی است,

داود پرهیزکار درباره آخرین وضعیت برگزاری جام ملت های فوتسال آسیا و جمعبندی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: AFC هنوز رسماً چیزی را اعلام نکرده است. آنها دو گزینه آذر و اسفندماه را برای برگزاری بازی ها پیش رو دارند. ما هم بر اساس این دو تاریخ برنامه ها را پیش می بریم. البته تا الان زمان برگزاری جام ملت ها از نظر AFC مردادماه است چون چیزی را اعلام نکرده اند. مسئولان کنفدراسیون آسیا در حال رایزنی با ترکمنستان میزبان مسابقات هستند و در بعضی مسائل اختلاف نظرهایی دارند.

ترکمنستان دنبال تعویق جام ملت‌های آسیا
رئیس کمیته فوتسال در خصوص این اختلافات تصریح کرد: شنیده ام ترکمنستان خواهان تعویق یک ساله جام ملت ها شده و قصد دارد این مسابقات را در سال ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰) برگزار کند. در این صورت کل تقویم فوتسال به هم می ریزد. برگزاری جام ملت ها در تاریخی که ترکمنستان مدنظر دارد خیلی دیر است.

تیم چهارم تورنمنت تایلند اروپایی است
پرهیزکار در ادامه در پاسخ به این سئوال که آیا کمیته فوتسال موفق شد تیم چهارم تورنمنت دوستانه تایلند را انتخاب و معرفی کند؟ گفت: صحبت های اولیه را انجام داده ایم. هنوز به جمعبندی نرسیده ایم ولی تیم مدنظر ما برای تورنمنت تایلند قطعاً اروپایی است و بازی با آن به تیم ملی ایران کمک زیادی می کند.

بازی با اسپانیا مانور خبری نیست
وی همچنین درباره اینکه گفته می شود ممکن است اسپانیا در تورنمنت تایلند حاضر نشود و نام بردن از این کشور بیشتر یک نوع مانور خبری بوده است، اظهار کرد: با ارتباط خوب تایلند با کشورهای دیگر از جمله اسپانیا در فوتسال، به نظرم حضور این تیم اروپایی مانور خبری نیست و ما هم با اسپانیا بازی می کنیم. تمام کشورها دنبال این هستند که خود را برای جام جهانی آماده کنند. تایلند هم برای جام ملت ها آماده می شود و ما هم به این کشور کمک می کنیم.

واکنش به احتمال رویارویی با برزیل در مجارستان
«آیا کمیته فوتسال برنامه ای برای بازی با برزیل در کشور مجارستان دارد؟» پرهیزکار در پاسخ به این سئوال تاکید کرد: تاکنون نه صحبتی در این مورد بوده و نه برنامه ای داریم. من هم این خبر را شنیده ام. اگر بدانیم حضور برزیل در مجارستان جدی است و آنها هم از بازی با ایران استقبال می کنند، این موضوع را پیگیری می کنیم.

ایران و روسیه تعیین کننده میزبان تورنمنت کاسپین هستند
رئیس کمیته فوتسال سپس در واکنش به احتمال میزبانی آذربایجان در تورنمنت چهارجانبه کاسپین خاطرنشان کرد: نمی دانم منبع این خبر کجا است. تعیین کننده میزبان تورنمنت کاسپین، ایران و روسیه هستند. صحبت های اولیه برای این تورنمنت هم صورت گرفته و احتمالاً ایران میزبان این رقابت ها باشد.

زمان برگزاری تورنمنت کاسپین به زمان جام ملت‌ها بستگی دارد
پرهیزکار درباره زمان برگزاری تورنمنت کاسپین و تداخل آن با جام ملت های آسیا در آذرماه گفت: برنامه روسیه، آذربایجان و قزاقستان مشخص است و منتظر ما هستند. همه چیز به تاریخ جام ملت های آسیا بستگی دارد. اگر جام ملت ها در آذر برگزار شود، تورنمنت کاسپین را به بعد از این جام موکول می کنیم. اگر جام ملت ها اسفند یا بهمن برگزار شود، تورنمنت کاسپین قبل از آن انجام می شود.

AFC از ایران تشکر کرد
وی در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به درخواست ایران برای گرفتن میزبانی جام ملت های آسیا از ترکمنستان اظهار کرد: ما به AFC نامه زدیم و اعلام آمادگی کردیم که می توانیم میزبان جام ملت ها باشیم. AFC هم در نامه ای از ما تشکر و اعلام کرد ابتدا باید درباره ترکمنستان به جمعبندی برسد.

باید مراقب بازیکنان باشیم
رئیس کمیته فوتسال در پایان درباره شروع اردوهای تیم ملی فوتسال هم گفت: ۱۷ خرداد اردوی تیم ملی آغاز می شود. شرایط حساس است و با کمک فدراسیون و کمیته پزشکی پروتکل های بهداشتی را برای شروع تمرینات در نظر گرفته ایم. بازیکنان، سرمایه های ما هستند که باید از آنها مراقبت کنیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک