سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ساعت ۹:۱۹
رئیس دادگستری فاروج

حمایت‌های قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران سرلوحه برنامه های دادگستری فاروج

رئیس دادگستری فاروج گفت: در اجرای سیاست‌های کلان قوه قضاییه، دادگستری شهرستان فاروج نیز حمایت‌های قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران را در راستای رونق تولید و حمایت از تولیدات داخلی در سرلوحه برنامه های خود دارد.
حمایت‌های قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران سرلوحه برنامه های دادگستری فاروج,

به گزارش صبح فاروج، جواد جعفری رئیس دادگستری شهرستان در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان با اشاره به ماهیت مشکلات این واحدها گفت: تلاش برای جلوگیری از تعطیلی یا پیشگیری از توقف فعالیت و همچنین احیای این واحدها را یکی از اولویت‌های اصلی دستگاه قضایی در شهرستان است.

جعفری مشکلات مالی را بخش عمده‌ای از این چالش ها دانست و اظهار داشت: نباید مشکلات اقتصادی در این برهه حساس منجر به تعطیلی و یا لطمه خوردن به این واحدها شود، لذا خواستارم تا بانک ها برای رفع این نوع مسائل نهایت همکاری را داشته باشند.

وی همچنین افزود: باید تلاش کنیم زمینه رونق مجدد بخش تولید کارخانجات و واحدهای تولیدی را فراهم نماییم و در حد توان تلاش کنیم تا موانع موجود را از میان برداریم.

رئیس دادگستری شهرستان فاروج هدف از این بازدید را حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیل شدن کارخانجات و واحدهای تولیدی دانست و گفت: در اجرای سیاست‌های کلان قوه قضاییه دادگستری شهرستان فاروج نیز حمایت‌های قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران را در راستای رونق تولید و حمایت از تولیدات داخلی در سرلوحه برنامه‌های خود دارد.

جواد جعفری خاطرنشان کرد: به منظور رفع مشکلات به وجود آمده ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی شهرستان جلسات و نشست های مختلفی را برگزار خواهد کرد تا اختلافات و مشکلات که میان مدیران کارخانجات و واحدهای تولیدی و ادارات و بانک‌ها وجود دارد، رفع گردد.

شایان ذکر است کارخانه سپاس بزرگترین واحد لبنی خراسان شمالی، کارخانه الکل طبی آساک که تولیدی مازاد بر نیاز کل استان دارد و کارخانه رب و صنایع سبز غذایی خرم که صفر تا صد روند تولید و بسته بندی فراورده‌هایش در همان مجوعه انجام و محصولاتش در بازارهای صادراتی جایگاه خوب و مطلوبی نیز دارد از جمله کارخانجاتی هستند که در شهرستان فاروج فعالیت دارند.

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک