دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ساعت ۱۱:۲۳
یادداشت/مهدی تقی زاده

برجام نافرجام را رها کنید

آقای روحانی بس است دیگر چقدر می خواهید اقتصاد کشور را به برجام گره بزنید تا کی می خواهید انگشت به دهان به دنبال مذاکره باشید.
برجام نافرجام را رها کنید,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم بعد از گذشت 6 سال از توافقات هسته ای و عهد شکنی آمریکا حالا شاهد بهانه جویی های واهی کشورهای اروپایی هستیم آنها دوباره ساز تحریم ها را می خواهند کوک کنند تا بتوانند با فشار اقتصادی امتیاز های بیشتری را از ایران بگیرند.

برجامی که نافرجام ماند و می ماند زیرا دشمنان ایران  به دنبال تغیر نظام و سرانجام تسلط به آن بدیل شرایط استراتژیک آن هستند و اگر شاه ماهی خاورمیانه را به استعمار بگیرند می توانند به راحتی این منطقه زر خیز را تصاحب کنند.

بهانه جویی های واهی و بافتن اراجیف از سیاست های شیطان بزرگ است. آقای روحانی تیم مذاکره کننده تان که تبدیل به قهرمان ملیشان کردید وصد ها سکه زمان تصویب برجام به آنها دادید هنوز هم نفهمیدند که آمریکا و اروپا شما و کشور را الاف خود کرده اند و انرژی و وقتی که برای زیر ساخت های کشور می توانستید خرج کنید باید به پای برجام بگذارید.

مشکلات چهار سال اول را گردن دولت قبل انداختید و اکنون که زمان پاسخگویست مشکلات را گردن ترامپ و کرونا و ... می اندازید.

آقای روحانی بس است دیگر چقدر می خواهید اقتصاد کشور را به برجام گره بزنید تا کی می خواهید انگشت به دهان به دنبال مذاکره باشید شش سال تمام با برجام درِ باغ بهشت نشان دادید و گفتید به عقب باز نمی گردیم حال با شرایط اقتصادی کنونی بیست سال آینده را هم بدویم نمی توانیم شرایط 6 سال قبل را دوباره تجربه کنیم انجا که دلار 3500 و سکه هم زیر هفتصد هزار تومان بود.

آقای رئیس جمهور برای جلوگیری از تبدیل شدن دولتتان به منفورترین دولت #تاریخ، در این فرصت اندکی که دارید افراد دلسوز، باتجربه و دارای روحیه جوانی و جهادی را فرصت خدمت بدهید و با نگاه به پتاسیل و زیر ساخت های کشور اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دهید.

 

یادداشت مهدی تقی زاده

 

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک