شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ساعت ۱۱:۵۱

سرپرست وزارت صنعت: ۸۰ درصد مرزهای تجاری ایران باز شد

گروه استان‌ها ـ سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه بحث تامین مواد اولیه یکی از اولویت‌های وزارتخانه است،گفت:۸۰ درصد مرزهای تجاری ایران باز شده است.
سرپرست وزارت صنعت: ۸۰ درصد مرزهای تجاری ایران باز شد,
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،حسین مدرس خیابانی در بازدید از یک واحد صنعتی در شهرستان ساوجبلاغ که ظهر امروز با حضور استاندار البرز برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به فرمایشات رهبری معظم انقلاب و تاکید ایشان بر جهش،  تولید مسئله محوری و مورد توجه وزارت صمت است.

نقشه راه توسعه صادرات کشور ابلاغ شد

وی با اشاره به لزوم تمرکز بر تولید، افزود: با تولید بسیاری از مشکلات کشور برطرف می‌شود.

سرپرست وزارت صمت با بیان اینکه صادرات، ارز آوری، اشتغال ، مسائل اجتماعی و امنیتی‌ با  افزایش تولید مرتفع می‌شود،بیان کرد: مهمترین اقدامی که در سال 99 مورد هدف وزارت صمت است بحث تامین مواد اولیه  بود که تلاش کردیم از منابع دیگر  تامین کنیم.

مدرس‌خیابانی با اشاره به اینکه  اولویت بعدی وزارت صمت،  بحث صادرات کالا است، ادامه داد: مسیر صادارتی به واسطه نرخ ارز باز شده و از کنار صادرات می‌توان مواد اولیه مورد نیاز کشور را تامین کرد.

سرپرست وزارت صمت با بیان اینکه صادرات در سال‌جاری  41 میلیارد دلار هدف گذاری صادرات است،گفت: در حال حاضر 80 درصد مرزهای تجاری‌ ایران  باز شده پس از بحث کرونا که تعطیل شده بود پلکانی مرزها باز شد و تقریبا صادرات روال عادی خود را گرفت.

این خبر تکمیل می‌شود....

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک