چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ساعت ۱۵:۴۱
امام جمعه سنخواست:

درهیچ شرایطی نباید به آمریکا اعتماد کرد/مسئولین فکری برای گرانی های افسار گسیخته کنند

امام جمعه سنخواست با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی با ایستادگی و مقاومت به دست می آید نه با مذاکره و سازش با دشمن گفت : برجام آینه عبرت آیندگان شد و بیش از آنکه خاصیت کاربردی برای اقتصاد کشورمان داشته باشد خاصیت درس آموزی و عبرت انگیزی دارد .
درهیچ شرایطی نباید به آمریکا اعتماد کرد/مسئولین فکری برای گرانی های افسار گسیخته کنند,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم امام جمعه بخش سنخواست با بیان اینکه دشمنی آمریکا و غربی‌ها با ما ماهیتی است و فقط بهانه های آن متفاوت است افزود: سابقه آمریکا در ظلم به ملت ها سابقه طولانی است ، تحریم ها فشارهای مختلف اقتصادی و سیاسی  راه اندازی جنگ و صدها مورد دیگر از جمله آنهاست

وی گفت : اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا سیاهی است که بیان آن به  فهرست بلند و بالا و زمان زیادی نیازمند است آمریکا ۴۱ سال است که شب و روز در تدارک حمله به ایران اسلامی است اما موانعی بر سر راه دارد به فکر حمله به ایران را برای مسئولان آمریکایی به یک کابوس تبدیل کرده است

علیزاده درادامه افزود:آمریکا تجربه شکار پهپاد جاسوسی آکیو ۱۷۰ و شکار هواپیمای فوق پیشرفته گلوبال هاوک و موشک باران عین الاسد توسط رزمندگان انقلاب را در مقابل چشمان خود دارد .

وی در ادامه با اشاره به مسئله برجام نافرجام گفت : برجام آینه عبرت آیندگان شد و بیش از آنکه خاصیت کاربردی برای اقتصاد کشورمان داشته باشد خاصیت درس آموزی و عبرت انگیزی دارد . وی گفت: مسئله برجام باید جزوه کتاب های درسی مدارس بشود تا چراغ راهی برای آیندگان باشد.

خطیب جمعه سنخواست با اشاره به اینکه پیشرفت و آبادانی با ایستادگی و مقاومت به دست می آید نه با مذاکره و سازش با دشمن افزود: در هیچ شرایطی نباید به دشمن اعتماد کرد و با کدخدای جهان کنار آمد.

وی باتوجه به گرانی های افسار گسیخته گفت : مسئولین فکری برای گرانی های افسار گسیخته کنند واقعاً عامل گرانی چیست تحریم های ظالمانه دشمن یا ضعف مدیریت است .

امام.جمعه سنخواست درادامه افزود:برای یک اقتصاد خوب سه مقوله نیاز است امکانات و ابزار مورد نیاز نیروی خبره و متخصص کار و کار جهادی کردن و تلاش شبانه روزی است .

 

انتهای پیام/ تقی زاده 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک