یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ساعت ۱۷:۲۸

مجتمع صنعتی اسفراین، پیشتاز در بومی سازی کلیه قطعات استراتژیک صنعت معدن

مجتمع صنعتی اسفراین، پیشتاز در بومی سازی کلیه قطعات استراتژیک صنعت معدن در نمایشگاه صنعت و معدن در کرمان حضور یافت.
مجتمع صنعتی اسفراین، پیشتاز در بومی سازی کلیه قطعات استراتژیک صنعت معدن,

به گزارش سپهرآیین،  در ارتباط با بومی سازی و ساخت تجهیزات صنعت معدن همچون تجهیز کامل سنگ شکن ژیراتوری، بال میل، مجتمع صنعتی اسفراین به عنوان متولی بومی سازی و با حداکثر حمایت از صنعت داخل با افتخار اعلام می دارد در این مجتمع توانایی ساخت و بومی سازی کلیه قطعات استراتژیک صنعت معدن در بالاترین سطح کیفی و به مدد کار جمعی وجود داشته و این امکان، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص حمایت از تولید داخلی و موضوع اقتصاد مقاومتی و در راستای دین تکلیفی با تکیه بر نهضت بومی سازی و اهداف بلند مدت خود با تشکیل کنسرسیوم تخصصی ساخت ماشین آلات و تجهیزات استراتژیک صنایع مادر با همکاری شرکتهای پیشرو داخلی مهیا می باشد.  
در شرایط کنونی بومی سازی ماشین آلات و تجهیزات استراتژیک صنایع زیرساختی کشور، محور اصلی توسعه پایدار در اقتصاد کشور می باشد؛ از اینرو بومی سازی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات استراتژیک صنایع با تجمیع توان و ظرفیت های داخلی کشور در قالب کنسرسیومهای تخصصی بومی سازی با محوریت مجتمع صنعتی اسفراین در دستور کار این مجتمع بزرگ قرار گرفته است.  
در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه صنعت معدن کرمان دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران و مدیران ارشد این مجموعه صنعتی از غرفه مجتمع صنعتی اسفراین بازدید کرده و ضمن اطلاع از دست آوردهای مجتمع، آمادگی خود را جهت همکاری های دوجانبه با این مجتمع اعلام داشتند.  
هم اینک مجتمع صنعتی اسفراین با تکیه بر شعار بومی سازی و با بهره مندی از آخرین دستاوردهای فن آوری در حوزه معدن، ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات استراتژیک شرکتهای معظم معدنی کشور را برعهده داشته و آمادگی کامل خود را جهت بومی سازی این موارد اعلام می دارد.  
نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی از یکم تا چهارم تیرماه 1399 در فضایی به مساحت هفت هزار متر مربع، با حضور 105 شرکت و فعالان صنعتی و معدنی کشور انجام شد.

 

انتهای پیام/حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک