چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۲۹۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ساعت ۱۷:۵۶

خورشید هشتم بر خراسان شمالی سایه انداخت+تصاویر

همزمان با دهه کرامت خدام حرم هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ،علی ابن موسی الرضا(ع) وارد استان خراسان شمالی شدند.
 خورشید هشتم بر خراسان شمالی سایه انداخت+تصاویر,

به گزارش صبح فاروج، کاروان حامل پرچم مقدس آستان قدس رضوی متشکل از پنج خادم حرم رضوی است که در مدت شش روز حضور در خراسان شمالی در برنامه های فرهنگی و هنری و با اولویت محرومیت زدایی حضور می یابند.

دیدار با خانواده شهدا، تقدیر از جهادگران و مدافعان سلامت، دیدار با امام جمعه فاروج، نشست با رییس دادگستری فاروج به مناسبت هفته قوه قضائیه و تجلیل از خانواده جانباز از اهم برنامه های تدارک دیده شده در شهر فاروج بود.

حضور خادمان در بیمارستان فاروج و توزیع بسته های متبرک بین نیروهای بیمارستان و غبارروبی مزار شهدا از دیگر برنامه های حضور خادمان در شهر فاروج بود.

دیدار با «جواد جعفری»، رییس دادگستری فاروج به مناسبت هفته قوه قضائیه و نیز حضور در منزل و دیدار با جانباز سرافزار «محمد افضلی» از دیگر برنامه های انجام شده با حضور خدام رضوی در این شهرستان بود.
 

 


 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک