سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ساعت ۱۸:۴۷
فرماندار فاروج:

مسئولین باید نسبت به رعایت موارد بهداشتی در فاروج پیش‌قدم باشند

فرماندار فاروج گفت: مسئولین، کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان باید نسبت به رعایت نکات بهداشتی در جامعه پیش قدم باشند.
مسئولین باید نسبت به رعایت موارد بهداشتی در فاروج پیش‌قدم باشند,

به گزارش صبح فاروج، مسعود صادق فرماندار شهرستان فاروج در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان گفت: حساسیت ها نسبت به رعایت موارد بهداشتی در پیشگیری از شیوع کرونا کم شده است و  باور غلطی در بین مردم رایج شده که این بیماری  صرفا برای افراد مسن می‌تواند خطرناک باشد که این کاملا اشتباه است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مسئولین و کارکنان ادارات و نهاد ها باید در این امر رعایت نکات بهداشتی در جامعه پیش قدم باشند و هیچ توجیهی برای عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی قابل قبول نیست.

وی افزود: این بیماری برای تمام سنین ممکن است خطر آفرین شود، کما اینکه باید بدانیم افراد مسن نیز سرمایه ها، پدران، مادران ما و عزیزان ما هستند و به هیچ وجه نباید در رعایت موارد بهداشتی که باعث به خطر افتادن سلامت این عزیزان می‌شود، سهل انگاری نماییم.

فرماندار فاروج گفت: با بررسی ها که در خصوص وضعیت کرونا در شهرستان انجام شده وضعیت شهرستان فاروج نارنجی است. وضعیت نارنجی نزدیک به قرمز و هشدار است که با این وجود ما بسیاری از محدودیت های گذشته را کماکان داریم.

دکتر ذوقی رئیس شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان نیز در خصوص آمار مبتلایانشهرستان گفت: از ابتدا شیوع کرونا تا کنون در شهرستان فاروج 630 نمونه گرفته شده که از این تعداد 218 مورد مثبت بوده و 82 مورد از موارد مثبت بستری شده‌اند.

 وی در خصوص روند بازدید از صنوف و واحدها نیز گفت: در اردیبهشت ماه 3هزاروسیصدوپانزده مورد بازدید و در خرداد  2هزار و چهار مورد بازدید در دو شیفت صبح و عصر صورت گرفته است و مستمرا نیز این روند تا رسیدن شهرستان به وضعیت مطلوب ادامه پیدا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک