سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ساعت ۹:۵
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی:

۱۶۰ نیرو آتش بهار را خاموش کردند

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: 160 نیروی امدادی و مردمی استان از ساعت هشت و نیم شب گذشته تا ساعت چهار بامداد امروز آتشی که به جان کوه بهار افتاده بود را خاموش کردند.
160 نیرو آتش بهار را خاموش کردند,

جواد نظری، مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک در این باره اظهار کرد: حدود ساعت هشت و نیم شب گذشته وقوع آتش سوزی در کوه بهار واقع در حوزه استحفاظی شهرستان های گرمه و جاجرم اطلاع داده شد که در همین راستا 160 نیروی امدادی و مردمی از شهرستان های گرمه، جاجرم، بجنورد و مانه و سملقان به منطقه اعزام شدند و این نیروها تا ساعت چهار بامداد امروز صبح در حال مهار و خاموش کردن آتش بودند.

نظری با یادآوری این مطلب که بیشترین منطقه استحفاظی آتش گرفته در کوه بهار در شهرستان گرمه بوده است که این آتش به سوی حوزه استحفاظی شهرستان جاجرم نیز گسترش یافت، اعلام کرد: هنوز علت اصلی در بروز این اتفاق مشخص نشده و موضوع در دست بررسی است.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: در برآورد اولیه به نظر می رسد که 90 هکتار از این منطقه جنگلی که دارای پوشش گیاهی درختان ارس نیز بوده در آتش سوخته است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک