سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۸:۵۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۵:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ساعت ۱۳:۲۲
امام جمعه شهرستان فاروج:

هنر نقش پر رنگی در رشد و توسعه برنامه های دینی دارد

مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه خوشنویسی نماز در قاب رمضان دوشنبه 16 تیر ماه در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
هنر نقش پر رنگی در رشد و توسعه برنامه های دینی دارد,

به گزارش گروه دریافت خبر صبح فاروج، حجت الاسلام نوروزی در این مراسم گفت : هنر نقش پر رنگی در رشد و توسعه برنامه های دینی و قرآنی دارد.

امام جمعه شهرستان فاروج با تاکید بر فعالیت مداوم انجمن های فرهنگی هنری در شهرستان خاطرنشان کرد: انجمن خوشنویسان شهرستان برنامه های خود را در سطح نوجوانان و جوانان توسعه دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان فاروج اضافه کرد: اینگونه برنامه ها در راستای کمک به تقویت فرایض دینی تاثیرگذار است و بایستی بیشتر حمایت شود.

حجت الاسلام نوروزی افزود: وقتی در برنامه ها و مراسمات دینی از ظرفیت هنری و هنرمندان شهرستان استفاده شود تاثیر گذاری آن به مراتب بیشتر خواهد بود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج نیز با تبریک 14 تیرماه روز قلم گفت : پر کردن اوقات فراغت ،شادی آفرینی و ترغیب کودکان و نوجوانان برای حضور در برنامه های هنری مجازی با توجه به مشکل کرونا، نکته ای ضرورتی است  که از ابتدای سال برنامه ریزی هایی در این خصوص انجام دادیم. 

حسن رضوانی خاطرنشان کرد: مسابقه خوشنویسی نماز در قاب رمضان با همکاری موسسه قرآنی شمیم ولایت و انجمن خوشنویسان در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

رضوانی با اشاره به استقبال چشمگیر نوجوانان و جوانان از این مسابقه هنری عنوان کرد: مصطفی قنبری، یونس رمضان زاده،حسام یاسمنی،سحر ولی نژاد و مهدی صائبی به عنوان برترین های مسابقه خوشنویسی نماز در قاب رمضان شناخته شدند.

وی در پایان افزود: مسابقه نقاشی نماز من روزه دار و مسابقه نقاشی آیات از دیگر برنامه های این اداره در ماه مبارک رمضان بود.

در این مراسم هدایای به رسم یادبود همراه با لوح سپاس به برگزیدگان اهداء شد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک