یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۲:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۹۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ساعت ۱۳:۳۰

گرایی: با ابتلای نوری به کرونا واقعا ترسیده‌ام/ با این شرایط برگزاری لیگ منطقی نیست

دارنده مدال‌های برنز جهان و طلای بازی‌های آسیایی گفت: پیش از ابتلای حسین نوری به کرونا خیلی این موضوع را جدی نمی گرفتم و فکر نمی‌کردم ورزشکاران هم دچار این ویروس شوند اما الان می ترسم و اصلا از خانه بیرون نمی روم.
گرایی: با ابتلای نوری به کرونا واقعا ترسیده‌ام/ با این شرایط برگزاری لیگ منطقی نیست,

محمدعلی گرایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت پیگیری تمریناتش با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: تمرین مناسبی نداریم و با توجه به این شرایط سعی می کنم اصلا از خانه بیرون نروم. واقعا وضعیت شیوع کرونا کار را خیلی سخت کرده و به خاطر گرفتارنشدن به این ویروس تا حد زیادی قید تمرین یا کشتی تمرینی با دیگران را زده ام.

وی با اشاره به وضعیت حسین نوری دیگر ملی پوش ایران که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است، گفت: با خانواده حسین در ارتباط هستم و خوشبختانه وضعیت او پس از تزریق آمپول کمیاب که به سختی مهیا شد، رو به بهبودی است. امیدوارم او و همه هموطنانی که درگیر این ویروس شده اند هر چه سریع‌تر سلامتی کامل خود را به دست بیاورند. حسین نوری هم همیشه موارد بهداشتی را به دقت رعایت می کرد و مشخص نیست از چه طریقی گرفتار این ویروس شده است. قطعا او موفق به شکست کرونا می شود و بار دیگر برای کشور افتخارآفرینی خواهد کرد.

گرایی درباره خطرات ابتلا به ویروس در صورت بی توجهی کشتی گیران و دیگر ورزشکاران، خاطرنشان کرد: خود من قبل از اینکه حسین به این ویروس مبتلا شود خیلی آن را جدی نمی گرفتم اما الان واقعا ترسیده ام و به همین خاطر اصلا جرات نمی کنم از خانه بیرون بروم. تا شرایط مهیا نشود واقعا نمی توانیم با خیال راحت تمرین کنیم. برای یک ورزشکار اولین موضوع مهم حفظ سلامتی است و از همه ورزشکاران و مردم می خواهم پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند چرا که این ویروس واقعا خطرناک است.

وی درباره احتمال برگزاری رقابت های قهرمانی جهان یا رقابت های لیگ کشتی با وجود این شرایط خطرناک، گفت: فکر نمی کنم با وجود این شرایط رقابت های جهانی برگزار شود چرا که شرایط برای انجام این کار اصلا مساعد نیست. درباره لیگ هم هر چند لیگ تنها منبع درآمد کشتی گیران است اما واقعا با این شرایط برگزاری مسابقه منطقی نیست و امیدوارم با بهبود اوضاع شاهد از سرگیری تمامی مسابقات از جمله لیگ باشیم.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک