سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ساعت ۱۴:۲۶
امام جمعه جاجرم:

ضعف در تدبیر باعث ایجاد مشکلات در کشور شده است

امام جمعه جاجرم با بیان اینکه ایران کشوری بسیار قوی و ثروتمند با منابع سرشار است، اما با بی تدبیری ها مشکل ایجاد کرده است ابراز داشت:کم کاری بی برنامه ای و ضعف در تدبیر باعث گرانی مسکن، مشکلات عدم ازدواج جوانان و فرزند آوری و سختی معیشت مردم شده است.
 ضعف در تدبیر باعث ایجاد مشکلات در کشور شده است,

به گزارش پایگاه خبری جاجرمامام جمعه شهرستان جاجرم ضمن تبریک ازدوارج حضرت علی و فاطمه الزهرا ابراز داشت: خداوند در قران کریم 9 مورد از آرامش  را در قرآن کریم نام برده است که یکی از آنها ازدواج است.

وی افزود: به شرطی ازدواج ها مایه آرامش است ک با کسی ازدواج کنید که هم جنس شماست و دوم اهل مودت که اوج محبت قلبی و درونی است باشد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس ابراز داشت: مقام معظم رهبری بیان کردند که این دوره قوی ترین و انقلابی ترین مجلس در طول دوره انقلاب اسلامی با اعضای جوان و پیشکسوت تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه الحمدالله کشوری هستیم بسیار قوی، ثروتمند با منابع سرشار اما با بی تدبیری ها مشکل ایجاد کرده است ابراز داشت:کم کاری بی برنامه ای و ضعف در تدبیر باعث گرانی مسکن، مشکلات عدم ازدواج جوانان و فرزند آوری و سختی معیشت مردم شده است.

خطیب نماز جمعه جاجرم افزود: اگر ایمان مذهبی اخلاص و ایمان انقلابی و اولویت بندی کارها همراه با همدلی باشد همه مشکلات قابل حل است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد کرونا گفت: حتما همه مردم دعا کنند این بیماری و مشکلات ایجاد شده هرچه سریعتر برطرف شود وعزیزانی که درگیر شدند انشالله شفا کنند.

 

انتهای پیام/ تقی زاده 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک