شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۹۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ساعت ۹:۱۶
مدیر گروه مبارزه با بیماری واگیر علوم پزشکی خراسان شمالی:

۲۰ درصد از مردم خراسان شمالی از ماسک استفاده می کنند

مدیر گروه مبارزه با بیماری واگیر دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه برخی از شهرهای خراسان شمالی از لحاظ شیوع ویروس کرونا، قرمز اعلام شده است، اما هنوز تعداد خیلی زیادی از مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک ملزم نیستند.
20 درصد از مردم خراسان شمالی از ماسک استفاده می کنند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، فیض الله برزگر مدیر گروه مبارزه با بیماری واگیر دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار داشت:  با توجه به اینکه برخی از شهرهای خراسان شمالی از لحاظ شیوع ویروس کرونا، قرمز اعلام شده است، اما هنوز تعداد خیلی زیادی از مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک ملزم نیستند.

وی ادامه داد:  انتظار ما بر این است تا به منظور کنترل شیوع این ویروس و کمتر شدن محدودیت ها، مردم نکات بهداشتی را رعایت کنند.

برزگز افزود:  تالارها به منظور کاهش شیوع این ویروس و کنترل آن تعطیل شده است اما متاسفانه مشاهده می شود که تعدادی از مردم این مراسمات را در منازل خود برگزار می کنند که خطر ابتلا به این ویروس را به همراه دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مردم هنگام سوار شدن در تاکسی و اتوبوس نکات بهداشتی را رعایت کرده و حتما از ماسک استفاده کنند وتا جاییکه امکان وجود دارد از حضور در مکان هایی با ازدحام بالا خودداری کنند.

 

انتهای پیام / رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک