چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ساعت ۱۲:۵۷
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج:

کشف یک تن و ۶۵۰ کیلو گرم کود شیمیایی قاچاق در فاروج

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج از کشف یک تن و 650 کیلو گرم کود شیمیایی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
کشف یک تن و 650 کیلو گرم کود شیمیایی قاچاق در فاروج,

به گزارش صبح فاروج، سرهنگ"یدالله نوروزی" با اعلام این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز مامورین کلانتری مرکز این شهرستان در حین گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی وانت مزدا مشکوک و بلافاصله دستور توقف را صادر می کنند. 
وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی اقدام به بازرسی از این خودرو می کنند، افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار یک تن و 650 کیلو گرم کود شیمیایی قاچاق کشف و ضبط می شود. 
سرهنگ نوروزی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل می شود، تصریح کرد: با بررسی بعمل آمده مشخص شد که ارزش این مقدار کود شیمایی قاچاق 23 میلیون ریال است. 
این مقام انتظامی با بیان اینکه خودروی مورد نظر به پارکینگ منتقل می شود، یاد آور شد: متهم نیز بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان فاروج با تاکید بر اینکه تشديد مبارزه با قاچاق کالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي به شمار مي آيد و اين مهم در تحقق مسير رونق و تولید بسيار کارگشا است، خاطر نشان کرد: پلیس با هنجار شکنان به شدت برخورد می کند و از شهروندان نیز انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد، بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

تنتهای پیام/.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک