سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس کرونا | کد خبر: ۲۸۲۹۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ساعت ۸:۲۶

شرکت در مراسم و مهمانی ها ممنوع !

پزشک عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تاکید کرد: شرکت در مراسم و مهمانی ها به منظور حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری کووید 19 و انتقال آن به دیگران ممنوع است.
شرکت در مراسم و مهمانی ها ممنوع !,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سحر عباس زاده گفت: متاسفانه به دلیل رعایت نکردن فاصله اجتماعی و حضور در مراسمات عروسی، تولد و عزاداری سرعت سرایت ویروس بالا تر رفته است.

عباس زاده افزود: علایم گوارشی در مبتلایان کنونی شدیدتر شده و در برخی افراد فقط ضایعه پوستی، ضعف، بی حالی، خستگی، کاهش بویایی و ... و در برخی هیچ علامتی بروز نمی کند.

وی اظهار داشت: در مواردی نیز ممکن است فرد مبتلا باشد، اما به دلیل قوی بودن سیستم ایمنی علایم دیرتر بروز کند، بنابراین وضعیت ایمنی بدن بسیار موثر است.

این کارشناس مسئول توضیح داد: اگر فردی به بیماری کووید 19 مبتلا باشد و فقط چهار دقیقه در محیط قرار گیرد، زمینه انتقال به فرد دیگر فراهم می شود.

وی تاکید کرد: تا حد امکان از منزل خارج نشوید و با این کار به سلامت خود، خانواده و جامعه کمک کنید و در صورت نیاز اورژانسی به پزشک یا ... پروتکل های بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی  را رعایت کنید.

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک