سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۹۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ساعت ۱۰:۴
فرماندار جاجرم خبر داد:

تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومانی تسهیلات به آلومینا جاجرم

فرماندار جاجرم گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از پروژه های سفر ریاست جمهوری به آلومینا تخصیص داده شد.
تخصیص 200 میلیارد تومانی تسهیلات به آلومینا جاجرم,

رضا آذری فرماندار شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم اظهارکرد:  تسهیلات ۲۰۰میلیارد تومانی برای افزایش ظرفیت تولید آلومینا از ۲۴۰ هزار تن به ۲۸۰ هزار تن که نیازمند  مجوز طرح توسعه از طرف بانک ملی بود توسط سازمان صمت خراسان شمالی  صادرو به بانک ملی ارائه شد. 

آنطور که آذری به آن اشاره کرداین تسهیلات در چهارچوب سفر ریاست جمهوری به منظور افزایش تولید آلومینا واجرای پروژه های مربوط به این افزایش است .

وی اظهارکرد: این پروژه ها شامل طرح های شمش بیلت، توسعه واحد گل قرمز، واحد سود و تبخیر و هیدرات ریزدانه جهت ارائه به بانک ملی صادر  شد.

آذری افزود: تعداد مصوبات در حوزه ایمیدرو  وتوسعه صنایع آلومینا ۵ مصوبه است که مهم ترین آن ها افزایش ظرفیت تولید پودرآلومینیوم و احداث فاز دوم کارخانه پودر و دیگری بررسی و احداث فاز دوم کارخانه شمش آلومینیوم به ارزش ۲۰۰میلیارد تومان از تعهدات بانک ملی از محل صندوق ذخیره توسعه ملی این تسهیلات پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به سال جهش تولید خاطرنشان کرد: در سال جهش تولید و با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهور وعملیاتی شدن این مصوبات با صدور مجوز و پیگیری ها در سطح استانی و ملی تا سال آینده شاهد توسعه صنایع صنعت آلومینیوم وصنایع پایین دستی و رونق تولید و اشتغال در شهرستان جاجرم خواهیم بود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک