چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ساعت ۱۴:۱۵
امام جمعه بخش خبوشان:

صدای شکسته شدن استخوانهای اعراب مرتجع بگوش می رسد

امام جمعه بخش خبوشان گفت: امروز سراسر دنیای اسلام آزادی خواه است و صدای شکسته شدن استخوان‌های اعراب مرتجع منطقه در فریاد بیداری جامعه مسلمین بگوش می رسد.
صدای شکسته شدن استخوانهای اعراب مرتجع بگوش می رسد,

به گزارش صبح‌فاروج، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه بخش خبوشان در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته گفت: اگر دیروز فریاد آزادی خواهی حجاج بیت الله الحرام را خفه کردند اما امروز سراسر دنیای اسلام آزادی خواه است و صدای شکسته شدن استخوان‌های اعراب مرتجع منطقه در فریاد بیداری جامعه مسلمین بگوش می رسد.

وی افزود: جامعه مسلمین در مورد قوانین ننگین کاپیتولاسیون سکوت نکرده و نخواهند کرد و آنچه مشخص است جریان استکبار و ایادی آنها در منطقه خاورمیانه هر روز ضعیف تر و زبون تر می شوند و این خواست الهی است ولا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم.

امام جمعه بخش خبوشان گفت: مقام معظم رهبری نماز جمعه را نهاد مبارک و رحمانی برشمرد و این از نشانه های خیر و برکت این شجره طیبه است که باعث پویایی جوامع مسلمین می‌شود.

وی همچنین در ادامه نیز اظهار داشت:  دیدار الکاظمی با رهبر انقلاب در رسانه های جهان مورد توجه قرار گرفت بویژه جمله مهم رهبر معظم انقلاب که فرمودند مهمان شما را در خانه شما به شهادت رساندند و صراحتاً به آن اعتراف کردند.

حسن زاده بیان داشت: منافقین دیروز در ۵ مرداد ۱۳۶۷ عملیات مرصاد و قبل از آن آفتاب و چلچراغ را خلق کردند و امروز سعی در بر هم زدن امنیت مردم، تشدید نارضایتی و القای یاس و ناامیدی دارند و سعی دارند تا مشکلات کنونی کشور را به قطع ارتباط با آمریکا و مذاکرات پیوند بزنند.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک