سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ساعت ۱۴:۳۶
امام جمعه جاجرم:

قربانی ها بدست ضعفا برسد/دشمنان ایران سیلی محکمی خواهند خورد

امام جمعه جاجرم با اشاره به ایجاد مزاحمت آمریکایی ها برای هواپیمای ایرانی ماهان گفت: اگر غلطی بکنند سیلی محکمی از ایران خواهند خورد.
قربانی ها بدست ضعفا برسد/دشمنان ایران سیلی محکمی خواهند خورد,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم حجت الاسلام موسوی امام جمعه جاجرم در خطبه های این. هفته جاجرم گفت:هرکسی که تقوا الهی را پیشه کند خداوند محبت او را در دل بندگان خدا قرار می دهد و محبوب مردم می کند.

وی ضمن گرامیداشت سالروز کار آفرینی و مهارت گفت: هر جوانی باید یک مهارتی برای ایجاد اشتغال و در جهت تولید و جهش تولید داشته باشد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به ایجاد مزاحمت آمریکایی ها برای هواپیمای ایرانی ماهان ابراز داشت: آمریکایی ها فکر می کنند شرایط تحریم و کرونا ایران را ضعیف کرده اما کور خواندند ایران اسلامی رو به پیشرفت مخصوصا در عرصه نظامی است اگر غلطی کنند سیلی محکمی از ایران خواهند خورد.

وی با اشاره به فرارسیدن عید خجسته قربان گفت: اگر در این روز قربانی دارید با دو نیت انجام بدهید یکی برای عید و دیگری برای دفع بلا و نکته دیگر اینکه این قربانی ها انشالله به دست ضعفا برسد.

خطیب جمعه جاجرم ضمن گرامیداشت پنجم مرداد ماه سالگرد اولین اقامه نماز جمعه در تهران افزود: از تک تک خوهران و برادران در شرایط کرونا و غیر کرونا در این سال ها به نماز جمعه جاجرم آمدند تقدیر و تشکر می کنیم.

وی با بیان اینکه دنیا میدان مسابقه است و کاری کنید که در این مسابقات برنده شوید گفت: یکی از این کارهای خیر که در قرأن آمده است نماز جمعه است.

حجت الاسلام موسوی افزود: گرچه امام جمعه مسئولیت اجرایی ندارد اما با تریبون نمازجمعه پرچم مطالبه گری را برافراشته و خواسته های مردم را مطرح کرده است.

وی با بیان اینکه نمازجمعه تزکیه و تعلیم است گفت: حضور در نماز جمعه صداقت در ایمان و صداقت در ولایت است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک