دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۰۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ساعت ۸:۷

بازی با پارس جم موهبتی برای استقلال/ آبیها به رده دوم می‌رسند؟

برگزاری دیدار با پارس جنوبی جم را می‌توان یک موهبت و فرصتی دوباره برای استقلال دانست که آبیها در صورت استفاده بهینه از این فرصت به رده دوم جدول می‌رسند.
بازی با پارس جم موهبتی برای استقلال/ آبیها به رده دوم می‌رسند؟,

انجام بازی استقلال و پارس جنوبی، تصمیمی که در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اتخاذ شد و پیش از ارجاع به کمیته استیناف به حالت اجرایی در می‌آید. این تصمیم در واقع فرصتی دوباره برای استقلال است که در صورت استفاده بهینه از این فرصت که می‌توان آن را به موهبتی برای این تیم تشبیه کرد، می‌تواند به رده دوم جدول صعود کند.

آبی‌ها در فوتبال پسا کرونا نتایج خوبی نگرفتند و نه تنها بازی به بازی بر فاصله شأن با صدر جدول افزایش یافت، بلکه از رده‌های دوم و سوم جدول هم فاصله گرفتند تا امروز در رده پنجم قرار داشته باشند. رده‌ای که بی تردید مطلوب نظر هواداران این تیم نیست.

بازی با پارس جنوبی جم بهترین فرصت برای آبی پوشان است تا در صورت پیروزی در آن جمع امتیازات شأن را به ۴۵ رسانده و باتوجه به تفاضل گل برتر نسبت به سپاهان و تراکتور، دیگر تیم‌های ۴۵ امتیازی جدول به رده دوم صعود کند. اتفاقی که شاید از آلام هواداران این تیم تاحدودی بکاهد.

این مسابقه از چارچوب هفته ۲۳ لیگ برتر ساعت ۲۰:۳۰ امروز دوشنبه در شهر جم برگزار می‌شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک