یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۰۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ساعت ۱۶:۰

پرسپولیس حاشیه‌ها را با پوزخند رد کرد/همبستگی بازیکنان بینظیر بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد این تیم در مسیر رسیدن به پوکر قهرمانی گفت: هبستگی بین بازیکنان این تیم بی‌نظیر بود.
پرسپولیس حاشیه‌ها را با پوزخند رد کرد/همبستگی بازیکنان بینظیر بود,

حسین کلانی ، درباره قهرمانی پرسپولیس در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: قبل از شروع دوباره رقابت های لیگ برتر که به دلیل بیماری کرونا با چهار ماه تعلیق روبرو شد گفتم که این تیم قطعا قهرمان می شود اما به هر حال صلاح دیده شد تا بازی ها برگزار شود. حالا کسانی که شک هم داشتند به یقین رسیدند. پرسپولیس از هر لحاظ شایسته قهرمانی بود و کلاس درسی بود برای سایر تیم ها که معادلات فنی را نادیده نگیرند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برخوردهایی که با پوکر قهرمانی این تیم می شود، ادامه داد: فکر می کنم یکسری تلاش های برای ایجاد حاشیه در پرسپولیس شد اما بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس حواس خود را متمرکز به بازی ها نگه داشتند. آخر سر هم آنها ماندند و فضای توخالی که برای خودشان فراهم کردند اما پرسپولیس در میدان تمام حرف هایش را زد.

وی افزود: به هر حال نباید پایه گذاری این تیم توسط برانکو ایوانکوویچ را نادیده گرفت. او تلاش سختی کرد تا فونداسیون فنی پرسپولیس را به خوبی بریزد. پس از آن هم هم‌بستگی بازیکنان پرسپولیس بی نظیر بود. آنها هرگز خودشان را از اسم پرسپولیس بزرگتر ندیدند. اتفاقا اینقدر باهوش بودند که تمام حاشیه ها را با پوزخند رد کردند. وقتی بقیه بیرون از زمین حرف می زدند بازیکنان پرسپولیس در هر مسابقه برای بردن تلاش کردند.

کلانی تاکید کرد: اصالت پرسپولیس حفظ شده است. این تیم با وجود تمام سختی ها استخوان بندی خود را در بدنه بازیکنان حفظ کرد و توانست با تدبیر و درایت کادرفنی به موفقیت برسد.

کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: شاید خیلی ها از هواداران پرسپولیس به عنوان یک نماد یا شعار یاد کنند اما حقیقت این است که بازیکنان پرسپولیس کاملا مشخص است که برای آنها تمام زحمت خود را می کشند. فهمیده اند اگر جایگاهی اجتماعی دارند بابت حضور در قلب طرفداران پرسپولیس است. انرژی مثبت هواداران بعث شد تا انگیزه این تیم کاهش پیدا نکند.

وی درباره نقش سرمربی این تیم در رسیدن به قهرمانی خاطرنشان کرد: یحیی گل محمدی خیلی زود به شناخت کافی از تیمش رسیده است. او حالا پخته تر از قبل هم می تواند درباره ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا رفتار کند.

کلانی در پاسخ به سوال پایانی خبرنگار مهر، مبنی بر اینکه پرسپولیس بایستی چه فلسفه ای در راستای بازی های جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد گفت: نباید متوقف شود. این تیم باید عطش خودش را برای قهرمانی در جام حذفی و صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا حفظ کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک