یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۰۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ساعت ۱۸:۰

آغاز پرداخت پاداش مدال‌آوران سال ۹۷ از هفته آینده

وزارت ورزش از هفته آینده پرداخت پاداش مصوب برای قهرمانانی که طی سال ۹۷ موفق به کسب مدال شدند را آغاز می‌کند.
آغاز پرداخت پاداش مدال‌آوران  سال ۹۷ از هفته آینده,

 تجلیل از مدال آوران میادین آسیایی و جهانی یکی از برنامه های مصوب وزارت ورزش است همه ساله با پرداخت پاداش به قهرمانان  انجام می شود.

برای این منظور هر سال مراسمی ویژه با حضور رئیس جمهور برگزار می شود و طی آن بر اساس آئین نامه مصوب از مدال آوران میادین بین المللی تجلیل می شود.

البته از خردادماه سال ۹۸ که آخرین مراسم تجلیل از قهرمانان برگزار شد تا به امروز مراسم دیگری برگزار نشده است و همین مسئله تعداد ورزشکاران طلبکار از وزارت ورزش - به جهت مدال آوری و دریافت پاداش آن - را افزایش داده است.

آخرین مراسمی که ویژه تقدیر از ورزشکاران برگزار شد صرفا به مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی اختصاص که در سال ۹۷ برگزار شد. سایر ورزشکاران مدال آوران آن سال اما هنوز پاداش خود را دریافت نکرده اند. البته قرار استپاداش تعدادی از این ورزشکاران هفته آینده در اختیارشان گذاشته شود.

همانطور که خبرگزاری مهر پیش از این در گزارش خود با عنوان «پروژه تجلیل از مدال آوران بعد از یک سال کلید خورد» به آن اشاره کرد بود به خاطر کرونا و برخلاف همیشه، هیچ مراسمی برای تجلیل از این دسته ورزشکاران برگزار نمی شود.

قرار است پاداش این ورزشکاران که طبق آئین نامه جدید و بر اساس امتیاز تعیین می شود، به حساب فدراسیون های شان واریز شود.

به گفته ژاله فرامرزیان در مرحله اول از پرداخت پاداش مدال آوران سال ۹۷ که از هفته آینده آغاز می شود، ۱۵ فدراسیون از جمله کشتی (فرنگی و آزاد)، بوکس، تیراندازی، تنیس روی میز، شمشیربازی، اسکی، اسکواش، شنا، ژیمناستیک، جودو، نابینایان و کم بینایان، دوومیدانی و کوهنوردی رقم مصوب برای مدال آوری ورزشکاران خود را دریافت می کنند.

معاون مدیریت توسعه و منابع وزارت ورزش در گفتگو با خبرنگار مهر گفت که برای پرداخت پاداش به قهرمانان سال ۹۷ - به غیر از مدال آوران اندونزی- رقمی حدود ۲۲ میلیارد تومان مصوب شده است.

این معاون وزیر ورزش امیدواری کرد که بعد از بسته شدن پرونده مدال آوران سال ۹۷، وزارت ورزش بتواند تقدیر از مدال آوران سال گذشته را هم در برنامه قرار دهد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک