سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ساعت ۱۰:۴۵

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان جاجرم

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاجرم با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان گفت: شاهد افزایش نگران کننده شمار مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان هستیم.
افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان جاجرم,

سوسن ملائکه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان گفت: رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توسط برخی از شهروندان را می توان نادیده گرفتن حقوق اجتماعی دیگر شهروندان مقید به رعایت پروتکل بهداشتی دانست .


وی در ادامه افزود:  در بازدید های میدانی از سطح شهر متوجه شدیم اکثر مردم از ماسک استفاده نمیکنند و مغازه داران نیز حتی ماسک نمی‌زنند و راحت با مشتری ارتباط می گیرند که البته مسئولین زیربط هم نبایستی نسبت به این وضع بی توجه بوده و نظارتی نداشته باشند.


 ملائکه با بیان اینکه بیشتر مبتلایان به کرونا در شهرستان بابت حضور در مراسم های عروسی ،مجلس ترحیم ،رفت و آمدهای خانگی و رعایت نکردن اصول و نکات بهداشتی است و از همشهریان عزیز استدعا داریم تا از هر گونه تجمع خودداری و به استفاده از ماسک به همراه رعایت پروتکل های بهداشتی اهمیت داده تا از انتشار هر چه بیشتر ویروس کرونا خودداری کنیم.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک