یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ساعت ۱۰:۲۲
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه اسفراین:

ثبت‌نام توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع در اسفراین

رئیس شرکت پخش فراوردهای نفتی ناحیه اسفراین گفت:ثبت نام توزیع الکترونیکی نفت سفید وگاز مایع برای خانوار‌های فاقد گاز طبیعی شهرستان اسفراین از ابتدای تیر ماه آغاز شده است .
ثبت‌نام توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع در اسفراین,

سید موسی رضوانی در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین اظهار داشت: متقاضی با ورود به سایت newtejaratasan.niopdc.ir گزینه ثبت نام نفت سفید خانوار یا گاز مایع  را انتخاب و پس از ثبت مشخصات فردی استعلام کد ملی را انتخاب کند.
وی افزود: سپس اطلاعات محل سکونت خود را وارد و پس از وارد کردن اطلاعات تماس، گزینه استعلام کد پستی را بزند.
مدیرعامل شرکت پخش فراوردهای نفتی اسفراین تصریح کرد: سپس متقاضی شماره کارت بانکی را وارد کند و  گزینه افزودن کارت بانکی را انتخاب و پس از آن وضعیت مصرف سوخت را مشخص کند و درصورت عدم ثبت اطلاعات گزینه "من در شرایط خاص هستم" را فعال کند.
رضوانی ابراز داشت: پس از ثبت مشخصات اطلاعات افراد تحت تکلف را وارد و فروشندگی مورد نظر را انتخاب و دکمه تایید و ادامه را وارد کند و در این صورت کد کاربری فرد در صفحه ظاهر می شود و رمز کاربری به شماره همراه فرد ارسال می شود.

وی تاکید کرد: پس از تایید نواحی شرکت چنانچه فرد مشمول دریافت سوخت مایع باشد از طریق پیامک به وی اطلاع داده می شود.
رئیس شرکت پخش فراوردهای نفتی ناحیه اسفراین بیان کرد: گاز مایع مورد نیاز روستائیان و عشایر و صنوف این شهرستان با همکاری اداره صمت ، دهیاری ها و بخشداری ها و...‌ بصورت الکترونیکی توزیع خواهد شد.

رضوانی گفت:  از محاسن این طرح در شهرستان ،میتوان از  واقعی کردن قیمت برای مصرف کننده دارد که دولت تعیین کرده است و همچنین استفاده های غیر مجاز تقریبا به صفر می رسد و پیوستن به دولت الکترونیک و حذف تعرفه های کاغذی می باشد را نام برد .
 
وی خاطر نشان کرد : با توجه به تعاملات صورت گرفته ، با بخشداری و دهیاران و شوراهای روستاهای فاقد گاز ، مشخصات خانوارهای این روستاها برای ثبت ارسال میگردد تا اقدامات لازم صورت بگیرد .

رضوانی در پایان افزود :اگر افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند که در مناطق گازرسانی شده ساکن هستن اما گاز رسانی صورت نگرفته است و توان گاز کشی را نداشته اند از طریق این دو نهاد پیگیری و اقدام کنند که به مشکل نخورند .

 

انتهای پیام /حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک