چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ساعت ۱۰:۳۸
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی خبر داد:

پرداخت کمک هزینه اجاره مسکن به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از پرداخت اجاره بها به مددجویان مستاجر خبر داد و گفت: این نهاد هرساله کمک هزینه اجاره مسکن تا سقف300 هزار تومان به خانوار‌های مددجوی تحت حمایت خود پرداخت می‌کند.
پرداخت کمک هزینه اجاره مسکن به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک،  مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی  افزود:  در سال گذشته 450 خانوار مددجوی مستاجر از خدمت اجاره‌بها بهره‌مند شدند.


وی با اشاره به این که هم اکنون 800 خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد مستأجر هستند ، اظهار کرد: سال گذشته  کمیته امداد استان یک میلیارد و 780 میلیون ریال به 455 مددجوی فاقد منزل مسکونی ساکن در منازل استیجاری پرداخت کرده است.


 این مقام مسئولافزود: از ابتدای سال جاری  ۶۵ هزار و ۵۳۴ مورد درخواست ثبت شده است که از این تعداد حدود  هزار و 140 مورد در حوزه مسکن بوده است.


الهی راد با اشاره به شرایط سخت خانوارهای مستاجر برای تامین هزینه ها و اجاره مسکن در سال جاری گفت: کمیته امداد امسال نیز به صورت بلاعوض و یا در قالب وام های قرض الحسنه به این خانوارها کمک اعطا می کند که امیدوار هستیم نیکوکاران همانند هر سال یاری گر این نهاد در تامین هزینه های مسکن نیازمندان باشند.


وی همچنین از ساخت و تعمیر پنج هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای خانوارهای تحت حمایت این نهاد طی سال ۹۸ خبر داد و گفت:از مجموع اقدامات عمرانی سال قبل حدود سه هزار و ۵۰۰ مورد ویژه مددجویان سیل‌زده و باقی‌مانده نیز برای خانوارهای عادی تحت حمایت این نهاد انجام‌شده است.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک