چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ساعت ۱۰:۴۲

افزایش ۳۰ درصدی آمار مراجعه کنندگان به کلینیک فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع)

آمار مراجعه کنندگان به کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) در تیر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه ماه گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است.
افزایش ۳۰ درصدی آمار مراجعه کنندگان به کلینیک فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع),

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مسئول کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع ) دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) با دارا بودن بهترین شرایط برای رعایت پروتکل های بهداشتی و فضای سبز برای انتظار بیماران خدمات مطلوب و ارزنده ای ارايه می دهد .


حمیدی از فعالیت  ۳۲ پزشک متخصص و فوق تخصص در این کلینیک خبر داد و افزود: خوشبختانه همه رشته های تخصصی در این کلینیک وجود دارد .


وی اظهار داشت: ۲ هزارو ۴۰۰ بیمار طی تیر ماه سال جاری به این کلینیک مراجعه کردند ، این در حالی است که در مدت مشابه ماه گذشته یک هزارو ۸۰۳ بیمار به این کلینیک مراجعه کردند.


 وی مراجعه به متخصصان داخلی را جزو بیشترین مراجعه کنندگان برشمرد و خاطرنشان کرد: مراجعه به پزشکان متخصص زنان، عفونی و چشم پس از متخصصان داخلی بیشترین آمار مراجعه کنندگان طی ماه گذشته را به خود اختصاص داده است.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک