پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ساعت ۱۲:۱۲
فرماندار اسفراین:

برگزاری عزاداری دهه محرم همراه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی

فرماندار اسفراین از برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همراهی هیات‌های عزادار در اسفراین خبر داد.
برگزاری عزاداری دهه محرم همراه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی,

به گزارش سپهرآیین ،طاهر رستمی در گردهمایی مسئولین هیئت های مذهبی گفت: امسال شرایط خاصی به واسطه بیماری کرونا در کشور و استان خراسان ایجاد شده است که باید با درایت، شرایطی ایجاد کنیم که وضعیت بیماری تشدید نشود.

فرماندار اسفراین ادامه داد:  با تاکید بر ملاک بودن تصمیمات ستاد مقابله با کرونا، همه باید در چارچوب تصمیمات اتخاذ شده در این ستاد که مرجع و قانون است حرکت کنیم تا مشکلی ایجاد نشود.

وی خاطرنشان کرد: باید به این موضوع توجه داشته باشیم باتوجه به حساسیت های وضعیت کنونی، لازم است شرایطی ایجاد شود که هم شاهد برپایی پرشور و شعور مراسم عزاداری باشیم و هم اینکه بیماری کرونا اوج نگیرد.

رستمی افزود: برگزاری مراسم معنوی شبهای قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگ زرینی برای مسجدی ها وهیاتی ها بود که نشان داد در کنار برگزاری مراسم معنوی، تامین و حفاظت از سلامت مردم از اولویت برخوردار است .

رستمی در پایان و با اشاره به ابلاغ برخی ضوابط برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم، گفت: امیدوارم هیات های مذهبی با رعایت آن ها و در عین حال همراهی مردم شاهد باشیم که مراسم عزای سرور و سالار شهیدان با رعایت پروتکل های بهداشتی  برگزار شود.

قرار است با همراهی هیات های مذهبی و مردم ولایت مدار و مومن شهرستان اسفراین، مراسم عزاداری در ایام محرم بعد از نماز مغرب و عشا و به مدت ۲ ساعت با رعایت دستورالعملهای بهداشتی برگزار گردد 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک