پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ساعت ۱۳:۲
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:

مادران باردار کرونایی در بخش جداگانه ای از بنت الهدی خدمات دریافت می کنند

قاسم بیانی گفت: مادران باردار مبتلا با مشکوک به کرونا برای رفع مشکلات مامایی در بخش ویژه ای که در نظر گرفته شده بستری و بعد از دریافت خدمات مامایی برای ادامه درمان به بیمارستان ویژه بیماران کرونایی انتقال پیدا می کنند.
مادران باردار کرونایی در بخش جداگانه ای از بنت الهدی خدمات دریافت می کنند,

قاسم بیانی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا در استان، یک طبقه از بیمارستان بنت الهدی بجنورد با ظرفیت 11 تخت بیمارستانی برای مادران باردار مبتلا یا مشکوک به کرونا اختصاص داده شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: تعداد مادران بستری مبتلا یا مشکوک به کرونا در این واحد به صورت شناور است و در برخی روزا تمامی تخت ها خالی از بیمار هستند.

وی با اشاره به اینکه تمام بیماران مشکوک یا مبتلا به کرونا در بیمارستان های امام حسن بجنورد، هاشمی رفسنجانی شیروان و جاجرم خدمات درمانی را دریافت می کنند، گفت: مادران باردار مبتلا با مشکوک برای رفع مشکلات مامایی در بخش ویژه ای که در نظر گرفته شده بستری و بعد از دریافت خدمات مامایی برای ادامه درمان به بیمارستان ویژه بیماران کرونایی انتقال پیدا می کنند.

بیانی اضافه کرد: لازم به توجه است که این روال در سایر بیمارستان های استان نیز حاکم بوده است و فرد که مبتلا یا مشکوک به کرونا است در واحدی جداگانه از سایر بیماران خدمات درمانی را دریافت و برای ادامه درمان بیماری کرونا به بیمارستان ویژه این بیماری منتقل می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: به هیچ  وجه فرد مبتلا یا مشکوک به کرونا در هر بیمارستانی که باشد در بخش بیماران دیگر بستری نمی شوند.

بیانی اظهار داشت: باتوجه به اینکه تعدادی از کادر درمان استان درگیر بیماری و تعدادی به استعلاجی رفته اند فشار مضاعفی بر کادر درمان وارد است اما با این وجود تمام سعی بر این بوده است که خدمات درمانی با بیشترین کیفیت ارائه شود.

وی یادآور شد:  از ابتدای شیوع کرونا تاکنون چهار هزار و 923 بیمار در بیمارستان های استان بستری شده اند.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک