شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ساعت ۹:۲۶
معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی:

پاتوق های مصرف مواد مخدر، سرمنشا آسیب های اجتماعی دیگر برای زنان است

سرهنگ محسن عربی گفت: افراد معتاد از روی اجبار برای رفع خماری ناشی از عدم مصرف مواد مخدر به پاتوق هایی راه پیدا می کنند که در آن مکان ها علاوه بر بالا رفتن میزان مصرف مواد آنها به خطا ها و لغزش های دیگری از قبیل مسائل اخلاقی و منکراتی نیز روی می آورند.
پاتوق های مصرف مواد مخدر، سرمنشا آسیب های اجتماعی دیگر برای زنان است,

سرهنگ محسن عربی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک از مهمترین عوامل اعتیاد زنان در استان را عوامل خانوادگی از قبیل فقر مادی خانواده، خانواده معتاد و بزهکار، افسردگی و همنشینی با معتادان و دوستان ناباب برشمرد.

وی با اشاره به اینکه وابستگی والد به فرزند به خصوص مادر و فرزند از لحظه تولد به وجود می آید، گفت: اگر مادری با داشتن اعتیاد ناایمن باشد قطعا امکان پرورش صحیح فرزندش را نخواهد داشت.

این کارشناس مسئول اضافه کرد: فرزندی که تحت تربیت مادری معتاد باشد، درآینده به احتمال زیاد به علت عدم بهره مندی از روابط سالم و مهر مادری به فردی ضد اجتماعی، با اعتماد به نفس پایین، دارای اختلالات شخصیتی تبدیل خواهد شد که هم از لحاظ فردی و هم اجتماعی فردی مفید نخواهد بود.

سرهنگ عربی خاطرنشان کرد: وابستگی و گرایش زنان به مصرف مواد مخدر باعث پنهان کاری و استعمال مواد مخدر به دور از چشم خانواده می شود.

وی گفت: این افراد از روی اجبار برای رفع خماری ناشی از عدم مصرف مواد مخدر به پاتوق هایی راه پیدا می کنند که در آن مکان ها علاوه بر بالا رفتن میزان مصرف مواد آنها به خطا ها و لغزش های دیگری از قبیل مسائل اخلاقی و منکراتی نیز روی می آورند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک