چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ساعت ۱۶:۵۷
رئیس دانشگاه بجنورد:

خانواده ها از تجمع در محل برگزاری آزمون سراسری خودداری کنند

احمد محقر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور سراسری اندیشیده شده است، گفت: تجمع خانواده ها در محل برگزاری آزمون ایجاد مشکل خواهد کرد، که خواهش مندیم از حضور در محل و ایجاد تجمع جلوگیری کنند.
خانواده ها از تجمع در محل برگزاری آزمون سراسری خودداری کنند,

به گزارش عصراترک، احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد عصر امروز در ستاد بیماری کرونا با اشاره به اینکه آزمون کنکور سراسری در روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه، جمعه و شنبه همزمان با سراسر کشور در استان خراسان شمالی برگزار خواهد شد ،گفت:  در این استان  در مرکز خراسان شمالی آزمون در دانشگاه های بجنورد، آزاد اسلامی و پیام نور و در شهرستان ها با محوریت مکان های آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد.

 

این مقام مسئول تعداد کل داوطلبان امسال در استان را ۱۷ هزار و یکصد نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد هفت هزار و ۱۲۲ داوطلب مرد و ۱۰ هزار و ۸۷ داوطلب زن با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

رئیس دانشگاه بجنورد با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری این آزمون انجام شده است ،گفت:  فاصله صندلی ها از یک متر و ۲۰ سانت به یک‌متر و ۸۰ سانت افزایش پیدا کرده است و با این افزایش فاصله تعداد ساختمان های دانشگاه ها اضافه شده است.

 

محقر خاطرنشان کرد:  تجمع خانواده ها در محل برگزاری آزمون ایجاد مشکل خواهد کرد، که خواهش مندیم از حضور در محل و ایجاد تجمع جلوگیری کنند.

 

شجاعی استاندار خراسان شمالی در ادامه اظهار داشت:  برگزاری کنکور سراسری باید بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت کرونا باشد.


استاندار خراسان شمالی افزود: وسیله نقلیه مناسب برای داوطلبان تهیه شود تا شاهد ازدحام خانواده ها نباشیم و ایستگاه های جابه جایی داوطلبان به مردم اعلام شود.


وی تصریح کرد: عوامل حراست محل برگزاری آزمون ها از ادحام جمعیت جلوگیری کنند در غیر این صورت شاهد شیوع دوباره کرونا خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک