پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ساعت ۹:۳۵
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی:

سرقت های خرد دغدغه نیروی انتظامی است/ کاهش ۴۷ درصدی جانباختگان تصادفات در استان

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه جرائم خشن، سرقت های مسلحانه و سرقت از طلافروشی و بانک ها در این استان به صفر رسیده است، گفت: وجود سرقت های خرد در این منطقه از دغدغه ها است.
سرقت های خرد دغدغه نیروی انتظامی است/ کاهش 47 درصدی جانباختگان تصادفات در استان,

به گزارش عصر اترک، سردار علیرضا مظاهری در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه نیروی انتظامی اظهارکرد: استان خراسان شمالی استانی امن است و نگرانی ما از وضعیت فرهنگی جامعه است.

سردار مظاهری تاکید کرد: برهمین اساس اقدامات پلیس در استان به سمت اقدامات ایجابی و فرهنگ سازی پیش می رود.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنان خود از کاهش ۴۷ درصدی جانباختگان تصادفات رانندگی در استانی طی سال جاری خبر داد.

وی افزود: طی چهارماهه اول سال جاری ۶۴ نفر در جاده های استان جان خود را از دست داند که این آمار طی مدت مشابه سال گذشته ۹۱ نفر بود و در این راستا امسال تعداد جانباختگان حوادث رانندگی در محورهای استان از کاهش ۳۰ درصدی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه مصدومان تصادفات نیز امسال ۲۸ درصد کاهش یافته است، افزود: امسال میزان کشفیات مواد مخدر نیز در استان شش درصد افزایش یافته است.

سردارمظاهری با بیان اینکه امسال در جرائم فضای مجازی با ۲۵ درصد کاهش مواجه بودیم، ادامه داد: همچنان برداشت‌های غیرمجاز و هتک حرمت بیشترین جرائم فضای سایبری را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به اینکه جرائم خشن، سرقت های مسلحانه و سرقت از طلافروشی و بانک ها در این استان به صفر رسیده و خراسان شمالی استانی امن است، گفت: وجود سرقت های خرد در این منطقه از دغدغه ها است.

مظاهری با تاکید بر تداوم امنیت پایدار در استان، افزود: مخلان نظم و امنیت باید بدانند که امنیت جامعه و مردم ولایتمدار خط قرمز پلیس بوده و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا این امنیت پایدار خدشه دار شود.

 

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک