پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ساعت ۱۳:۱۴
گزارش تصویری

بازگشت آزادگان اسفراین به آغوش میهن

بازگشت آزادگان سرافراز اسفراینی به آغوش میهن اسلامی ازجمله روزهای خاطره‌انگیز و فراموش‌نشدنی شهرستان اسفراین در طول سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.
بازگشت  آزادگان اسفراین به آغوش میهن,

به گزارش پایگاه خبری سپهرآیین ، شهرستان اسفراین  در طول سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حوادث تلخ و شیرین و روزهای به‌یادماندنی و فراموش‌نشدنی بوده است که مرور این روزهای خاطره‌انگیز خالی از لطف نیست.
26 مرداد سالروز بازگشت اولین گروه از آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یکی از روزهایی است که در ذهن مردم اسفراین باقی‌مانده است و استقبال فراموش‌نشدنی مردم از فرزندان غیور این سرزمین همواره در یاد مردم نقش بسته است.
در این روز خانواده‌هایی که سال‌ها چشم‌انتظار فرزندانشان بودند سرانجام به آرزویشان رسیدند و فرزندان سرافراز ایران اسلامی به آغوش وطن بازگشتند.
خیابان‌های شهر و روستاهای اسفراین در آن روزها غرق شادی و سرور بود و شاهد لحظه‌های ناب دیدار و وصال آزادگان با عزیزانشان بود.
شهرستان دارالقران اسفراین در طول سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۴۳۰ شهید سرافراز را تقدیم کرده است و در طول دوران دفاع مقدس ۵۹ نفر از آزادگان سرافراز اسفراینی به آغوش میهن اسلامی بازگشتند.
در ادامه تصاویر خاطره‌انگیزی از ورود آزادگان اسفراین در میان استقبال مردم به شهر اسفراین را مشاهده می‌کنید.

 

انتهای پیام/حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک