پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ساعت ۱۷:۱۶
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم:

باید با تاسی از رزمندگان و آزادگان مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دهیم

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم گفت: بی شک مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام و آزادگان عزیز، کلید پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس بود امروز هم به تاسی از شهدا، رزمندگان و آزادگان باید مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
باید با تاسی از رزمندگان و آزادگان مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دهیم,

سرگرد پاسدار اسماعیل محمد نیا فرمانده سپاه شهرستان جاجرم در خصوص گرامیداشت روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی به خبرنگار  پایگاه خبری جاجرم، گفت: آزادگان ارزشمندترین سرمایه در جهت سوق انقلاب اسلامی به آرمان ‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که در طول دوران دفاع مقدس با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند، شکنجه اسارت را به دوش کشیدند، و با مقاومت و ایستادگی از بند رژیم بعثی آزاد شدند.

وی افزود: 26 مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی به عنوان،  برگ زرینی در صفحه خاطرات انقلاب حک شد و یاد آور ایامی پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود داشتند.

محمدنیا با بیان اینکه بی شک مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام و آزادگان عزیز، کلید پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس بود ابراز داشت: امروز هم به تاسی از شهدا و آزادگان باید مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی افزود: اینجانب ضمن گرامیداشت این روز برای همه آزادگان سرافراز کشورمان آرزوی توفیق و سلامتی کرده و برایشان بهترین ها را آرزومندم.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک