چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۵:۳۳ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۵:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ساعت ۱۴:۳۱

دستگیری سارق منزل با ۱۲ فقره سرقت در بجنورد 

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق منزل و کشف 12 فقره سرقت در بجنورد خبر داد.
دستگیری سارق منزل با 12 فقره سرقت در بجنورد ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک،  سرهنگ "مقصود رستگار" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرک گلستان بجنورد موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد سرقت ها عمدتاً در يک مجتمع مسکوني صورت گرفته و سارق بدون تخريب وارد منازل شده و وسايلی از قبیل ظروف آشپزخانه ، فرش ، لباس ، وسايل صوتي و تصويري و ... را سرقت کرده است، افزود: برابر اظهارات شاکی ها و با توجه به اینکه برخي از منازل چندین مرحله مورد دستبرد قرار گرفته بود هماهنگی قضايي جهت شناسايي سارقان آغاز شد.

سرهنگ رستگار ادامه داد: در حین رسيدگي به پرونده و با وصول شکوائيه اي از دادسرا در خصوص اقدام به سرقت توسط مستخدم منزلی در مرکز شهر مشخص شد که متهم یکی از ساکنین مجتمع مورد نظر می باشد که با توجه به قراين موجود محرز شد سرقتها توسط نامبرده انجام که وی از افراد سابقه دار بوده لذا در اجراي دستور قضايي ماموران پلیس آگاهی متهمه را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت نمودند .

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد : متهمه در بازجویی های به عمل آمده به 12 فقره سرقت منزل و انباری اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

رئیس پلیس آگاهی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: هشدار هاي پليس را در خصوص پيشگيري از سرقت جدي گرفته و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را سريعا به پليس110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک