چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ساعت ۱۶:۱۱
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی:

آموزش های فنی و حرفه ای به سمت تقاضا محور بودن گام بردارند

ولی الله حیاتی گفت: در آموزش های سازمان فنی و حرفه ای از سمت عرضه محور بودن به سمت تقاضا محور بودن گام برداشته شود تا آموزش هایی عرضه شود که براساس بازار کار موجود در استان باشد.
آموزش های فنی و حرفه ای به سمت تقاضا محور بودن گام بردارند,

به گزارش عصراترک، ولی الله حیاتی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش و سومین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی استان خراسان شمالی اظهار داشت: مبنای بازگشایی مدارس تصمیمات ستاد ملی کرونا است که تاکنون تاریخ ۱۵ شهریور اعلام شده است اما کیفیت بازگشایی مدارس در جلسه آتی ستاد ملی کرونا اعلام خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه آموزش های سازمان فنی و حرفه ای از سمت عرضه محور بودن به سمت تقاضا محور بودن گام بردارند، گفت:  باید توجه باشد و در دستور کار قرار بگیرد که آموزش هایی که در سازمان فنی و حرفه ای ارائه می شود براساس بازار کار موجود در استان باشد.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه زمان تعیین شده برای ارتقا میانگین سطح سواد استان تا دهه فجر سال جاری است، خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای جذب منابع مالی پیش بینی شده جهت اجرای تفاهم نامه ارتقا باسوادی کشور باید پیگیر امور باشد و موانع را برطرف کند.

 

حیاتی یادآور شد: سازمان بهزیستی استان در موضوع خانواده های بی سرپرست و ‌بدسرپرستی که مشکل آموزش دارند ورود جدی پیدا کند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک