یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ساعت ۱۰:۳۴

برگزاری اولین جشنواره خانه زیبا، شهرزیبا در بجنورد

نخستین دبیرخانه جشنواره خانه زیبا ،شهرزیبا، به عنوان دبیرخانه دائمی این رویداد، در مرکز استان تشکیل و کار خود را آغاز کرده است.
برگزاری اولین جشنواره خانه زیبا، شهرزیبا در بجنورد,

به گزارش عصر اترک، در این جشنواره، تصاویر ارسالی از شرکت کنندگان، از نما سازی و استفاده از عناصر بومی در طراحی خانه ها به داوری گذاشته می شود.

این جشنواره در بخش های خانه های نوساخت( خانه هایی که در یکسال اخیر ساخته شده) ، خانه های بازسازی شده و خانه های موجود برگزار می شود.هادی زارعی شهردار بجنورد  در آیین افتتاح جشنواره ،کمک به ایجاد سیما و منظر شهری زیبا را از اهداف اصلی این رویداد خواند و اضافه کرد تلاش می شود تا انگیزه زیبا ساختن شهر در بین معمارها و سازندگان بیشتر شود و  این اقدام، به هویت بخشی شهری کمک کرده و بستری است تا مردم در زیباسازی شهری مشارکت کنند.

شهردار بجنورد گفت: در جشنواره شهر زیبا تلاش داریم تا شور و نشاط اجتماعی، بروز استعدادهای برتر در طراحی محقق شود.

مهندس زارعی اضافه کرد : برای علاقه مندان، این فرصت در نظر گرفته شده تا در بخش جنبی جشنواره هم تصاویر خود را  ارسال نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بخش جانبی شامل واحدهای صنفی( نمای خارجی واحدهای صنفی و تجاری) خانه های منطبق با معیار های زیست محیطی، حیاط خانه( فضاسازی مناسب در محیط حیاط خانه) و آئین گرامیداشت برای معمار برجسته شهر است.

لازم به ذکر است اولین جشنواره خانه زیبا شهر زیبا از ۲۷ مرداد آغاز شده و علاقه مندان تا ۲۰ شهریورماه فرصت دارند تا آثار و تصاویر را ارسال کنند.
انتهای پیام/
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک