چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۴:۳۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ساعت ۱۳:۳۲

بهره برداری از ۸۰۸ پروژه مخابراتی به مناسبت هفته دولت در خراسان شمالی

مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دولت،  تعداد 808 پروژه مخابراتی با صرف هزینه ای بالغ بر 822 میلیارد و 960 میلیون ریال در استان خراسان شمالی آماده بهره برداری می باشد.
بهره برداری از 808 پروژه مخابراتی به مناسبت هفته دولت در خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، علیرضا هاشمی، مدیر مخابرات استان در تشریح این خبر اظهار داشت:به منظور گرامیداشت هفته دولت تعداد 808 پروژه مخابراتی شامل هوشمند سازی مدارس روستایی، نصب و راه اندازی سایت موبایل، سیستمهای انتقال، توسعه سوئیچ تلفن ثابت، توسعه پورتهای شبکه دیتا روستایی ، پروژه CWDM ، فیبر نوری و ...در سطح تمامی 8 شهرستان مختلف استان به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیشترین تعداد این پروژ ه ها را مربوط به طرح هوشمند سازی مدارس روستایی با 661 پروژه و نصب و راه اندازی لاین ترمینال به تعداد  31مورد ، نصب و راه اندازی BTS روستایی در 28 نقطه و پروژه CWDM به تعداد 17 مورد دانست.

هاشمی، راه اندازی طرح فیبر نوریUSO ، طرح های دسترسی، توسعه سوئیچ تلفن ثابت و سیستمهای انتقال و راه اندازی لینک رادیو را از جمله دیگر پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت در سال جاری برشمرد.

مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی خاطر نشان کرد: مرکز استان بیشترین طرح های ارتباطی قابل افتتاح در هفته دولت امسال را با 207 پروژه به خود اختصاص داده است و پس از آن شهرستانهای شیروان، اسفراین و مانه و سملقان به ترتیب دارای بیشترین  طرح مخابراتی آماده بهره برداری در هفته دولت می باشند.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک