دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ساعت ۱۴:۳۹
استاندار خراسان شمالی خبر داد:

سپاه تکیه گاه ما در پیشرفت استان بوده است/ ورود قرارگاه خاتم الانبیا به توسعه پروژه های زیرساختی استان

استاندار خراسان شمالی گفت: یکی از محورها و تکیه گاه حرکت ما جهت پیشرفت و توسعه استان سپاه پاسداران استان بوده است به طوری که در تمامی موارد و بخش ها همراه ما بودند.
سپاه تکیه گاه ما در پیشرفت استان بوده است/ ورود قرارگاه خاتم الانبیا به توسعه پروژه های زیرساختی استان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، محمد علی شجاعی امروز پس از جلسه مشترک با فرمانده قرارگاه خاتم و فرمانده سپاه استان وبسیج سازندگی استان در تهران اظهارکرد: در راستای سفر سردار سلامی به این استان جهت توسعه راه های روستایی و توجه به حوزه بهداشت و درمان،کرونا و یا سایر موارد به خوبی توانسته ایم از امکانات سپاه پاسداران استفاده کنیم.

وی دلیل برگزاری این نشست را ورود قرارگاه خاتم الانبیا کشور به پروژه های زیرساختی همچون حوزه آب، راه و بیمارستان استان عنوان کرد و گفت: مقرر شد تا ده روز آینده نیز از هلدینگ های مختلف قرارگاه خاتم الانبیا در استان حضور یابند تا حداکثر پس از بازدید، تا سه هفته آینده با حضور دکتر محمد رئیس قرارگاه خاتم الانبیا تفاهم نامه ای در راستای برطرف کردن نداشته های استان جهت رفاه حال بیشتر مردم منعقد شود.

گفتنی است: پروژه راه میامی سنخواست بجنورد،احداث بیمارستان رازوجرگلان ،مهار آبهای مرزی درمنطقه سرانی شیروان وهدایت وانتقال به روستاهای دارای تنش آب به عنوان مصوبات این نشست اعلام شد همچنین تعدادی پروژه دیگر  نیز در سفر آتی کارشناسان هلدینگهای قرارگاه خاتم النبیا به استان در قالب تفاهم نامه تعریف می شود.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک