پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ساعت ۱۰:۵۵
فرماندار اسفراین خبر داد:

افتتاح ۱۲۹ پروژه و کلنگ زنی ۸ پروژه توسط دستگاه های اجرایی در هفته دولت

فرماندار اسفراین گفت: در هفته دولت ۱۲۹ پروژه توسط دستگاههای اجرایی به بهره برداری می‌رسد و ۸ پروژه بزرگ کلنگ زنی می شود .
افتتاح ۱۲۹ پروژه و کلنگ زنی ۸ پروژه  توسط دستگاه های اجرایی در هفته دولت,

به گزارش عصر اترک از اسفراین  ، طاهر رستمی  امروز در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت ضمن گرامیداشت این ایام و یاد خاطره شهیدان اظهار کرد: دشمنان انقلاب بعد از گذشت  چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام تلاش خود را با انواع و اقسام تهدید ها و تحریم ها به کار بردند که نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضعیف کنند اما با پایمردی مردم و مسئولین ناکام ماندند .

وی افزود: این پایمردی مردم و مسئولین نه تنها باعث پیروزی و صادر کردن این انقلاب شد بلکه تفکر انقلاب اسلامی در جهان جاری و ساری کرده است . 

فرماندار اسفراین اضافه کرد: هفته دولت خاص قوه مجریه نیست بلکه برای  کل نظام است و دولت به عنوان خادم و منتخب مردم و رکنی از این نظام مقدس انجام وظیفه میکند و با توجه به این شرایط تحریم و کرونایی پروژه های خوبی که به انجام رسانده است که باید آن را به سمع و نظر مردم برسانیم .

وی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ زنی در شهرستان خاطر نشان کرد: در هفته دولت در شهرستان اسفراین ۱۲۹ پروژه با اعتبار ۵۲ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و ۸ پروژه کلنگ زنی خواهد شد.

وی تصریح کرد: پروژه‌های بخش خصوصی با ۲۴ طرح در حوزه‌های صنعت، راه، گردشگری، بنیاد مسکن بهره برداری خواهند شد.

رستمی در این راستا افزود: رشد شاخص راه‌های روستایی از ۳۶ درصد در سال گذشته به ۵۳ درصد در سال جدید افزایش داشته‌است که  آسفالت‌ریزی راه ۴۰ روستا را در هدف گذاری و برنامه ریزی داشته‌ایم که ۳۶ مورد آن در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه گفت : ۲۰ کیلومتر زیرسازی و آماده سازی راه‌های روستایی از قیر مصوب شده، در حال انجام می‌باشد.

فرماندار اسفراین در پایان ضمن اشاره به نزدیک بودن زمان بهر برداری از طرح هایی مثل  ۳۲ واحدی مسکن مهر ، و کتابخانه مرکزی اسفراین افزود :پروژه مهم شهرداری شامل افتتاح کمربند شمالی و پارک شهید صالحی در یکی از مناطق محروم شهرستان نیز در این هفته به بهره برداری می رسد .

انتهای پیام/حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک