یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۸:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۶ - اذان مغرب:۱۷:۰۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ساعت ۱۲:۱۸

دستگیری ۱۷ سارق حرفه ای و سابقه دار در شیروان

فرمانده انتظامي شهرستان شیروان از دستگيري 17 سارق و کشف 7 فقره سرقت خبر داد.
دستگیری 17 سارق حرفه ای و سابقه دار در شیروان ,

به گزارش پایگاه خبری شیروان سرهنگ "مسعود وحیدی گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف برخورد با هنجارشکنان و قانون گريزان در سطح شهرستان شیروان به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح 17 نفر سارق حرفه ای و سابقه دار دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، افزود: در ادامه این طرح 12 گرم مواد مخدر سنتی کشف و یک نفر خرده فروش نیز دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه 3 دستگاه ماینر ارز دیجیتال، 3 دستگاه موتورسیکلت و 2 دستگاه دوچرخه سرقتی نیز از دیگر کشفیات این طرح بود، تصریح کرد: اين طرح که به مدت دو روز در سطح شهرستان شیروان اجرا شد، با تلاش مستمر کارکنان و همچنین رصد اطلاعاتی که انجام شد 2 فقره سرقت داخل خودرو و 3 مورد کلاهبرداری نیز کشف شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان شیروان در پايان خاطرنشان کرد: پليس هرگز اجازه نخواهد داد كه متخلفان اقدام به بر هم زدن نظم و امنيت عمومي و خدشه دار کردن آسايش شهروندان کنند و از شهروندان عزیز نیز همواره انتظار می رود در صورت اطلاع و یا مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک